FAQ dla Managera Hotelu

Dlaczego warto z nami współpracować.

FAQ dla Managera hotelu konferencyjnego

FAQ dla Managera hotelu konferencyjnego, to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wyjaśnienia najpopularniejszych kwestii związanych z działaniem serwisu HotelKonferencyjny.pl.

Czy wyszukiwanie hoteli jest płatne?
Nie, wyszukiwanie hoteli jest bezpłatne.

Czy wizytówka hotelu w serwisie HotelKonferencyjny.pl jest płatne?
Nie, nie jest i nigdy nie będzie płatna. Dlatego zachęcamy do zamieszczenia szerokiego opisu Państwa hotelu w naszym serwisie. Możliwe to będzie po zalogowaniu.

Jak można zwiększyć widoczność hotelu w serwisie HotelKonferencyjny.pl?
Nie pobieramy opłat za pozycjonowanie hotelu w naszym serwisie. Każdy hotel ma takie same szanse jeśli spełnia kryteria wyszukującego. Dlatego zachęcamy do precyzyjnego wypełnienia danych hotelu oraz zamieszczenia szerokiego opisu usług oraz zalet.

Ja to działa?
Naszym zadaniem jest namówić jak największą liczbę organizatorów konferencji, szkoleń, eventów i imprez biznesowych do skorzystania z naszej bezpłatnej wyszukiwarki obiektów konferencyjnych i wysłania poprzez nasz system jak największej liczby zapytań ofertowych. Nasza rola kończy się na dostarczeniu do hotelu zapytania.

Gdzie znajdę więcej szczegółów na temat współpracy?
Szczegółowy opis warunków współpracy dostępny jest po zalogowaniu na konto hotelu w zakładce Warunki współpracy.

Ja zalogować się do konta hotelu?
Jeśli nie dostaliście Państwo od nas linka aktywacyjnego, prosimy o kontakt na adres pomoc@hotelkonferencyjny.pl i podanie nazwy hotelu oraz swoich danych w celu ich telefonicznej weryfikacji. Na adres email hotelu (ten z naszej bazy) zostanie wysłany email z linkiem aktywacyjnym i opisem dalszych kroków postępowania. O adresie i wysyłce poinformujemy w email zwrotnym.

Jak odzyskać utracone hasło do konta?
Jeśli zagubili Państwo hasło do konta należy przejść na stronę i postępować zgodnie z linkiem Nie pamiętasz hasła?. Po podaniu właściwego adresu email zostanie przesłany link aktywujący.

W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu

Tags

marek

Administrator