background

Dlaczego warto

Szybka, intuicyjna wyszukiwarka.

Dlaczego warto podjąć współpracę z HotelKonferencyjny.pl

1 – Koncentrujemy się wyłącznie na tym, co jest najważniejsze w biznesie konferencyjnym, dostarczaniu profesjonalnych zapytań konferencyjnych, szkoleniowych, eventowych i spotkań biznesowych.

2 – Łączymy w prosty i skuteczny sposób obie strony branży MICE, oferent ma w zasięgu ręki wszystkie interesujące go obiekty konferencyjne, dział obsługi MICE otrzymuje sprawdzone i wiarygodne zapytania ofertowe.

3 – Jesteśmy jak nowy, skuteczny pracownik działu sprzedaży hotelu, dajemy szansę na kilka nowych imprez konferencyjnych, szkoleniowych i biznesowych w każdym miesiącu.

4 – Blisko 40 000 organizatorów szkoleń, konferencji oraz eventów firmowych dowiedziało się o naszym serwisie i planuje skorzystać z niego w najbliższym czasie.

5 – Transparentne warunki współpracy, zerowe ryzyko biznesowe.

6 – Nie jesteśmy kolejnym serwisem wizytówkowym, jesteśmy profesjonalnym partnerem biznesowym dla hotelu.

7 – Nie interesuje nas liczba kliknięć, wejść, przekierowań, interesuje nas dostarczenie do hotelu konkretnego wiarygodnego zapytania konferencyjnego, które przerodzi się w czysty biznes.

8 – U nas nie trzeba inwestować w linki, w wizytówkę, przyciągać komercyjnie uwagę, jeśli hotel spełnia kryteria wyszukiwania oferenta dostaje zapytanie, to sprawiedliwy i obiektywny podział rynku.

9 – Nie ingerujemy w żaden sposób w dalsze etapy postępowania ofertowego, dalszy sukces zależy w 100% od działu sprzedaży hotelu.

10 – Łączymy jakość ze skalą, im większa liczba zapytań tym lepiej, ale nie ma ryzyka spadku jakości naszych usług.