Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA


Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA. Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA w kurorcie uzdrowiskowym Ciechocinek, to czterogwiazdkowy […]

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA.

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA w kurorcie uzdrowiskowym Ciechocinek, to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjny SPA. 

Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu Amazonka Conference & SPA jest raptem paręset metrów spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych.

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku, to nowoczesny hotel konferencyjny. Hotel Amazonka Conference & SPA dysponuje 130 miejscami noclegowymi w 37 pokojach, 2 apartamentach oraz 10 domkach wolnostojących. W Hotelu znajduje się 6 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni blisko 700 m2.

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA
Zdjęcie ze strony hotelamazonka.pl

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku położony jest kilkaset metrów od tężni solankowych, 50 m od Parku Zdrojowego i 30 m od Warzelni Soli, przy autostradzie A1, 25 km od Torunia, co sprawia, że lokalizacja jest jednym z największych atutów tego miejsca.

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku oferuje noclegi w komfortowo wyposażonych, nowoczesnych pokojach o następującej strukturze: 28 pokoi standardowych, 2-osobowych; 8 pokoi De Luxe, 2-osobowych, z możliwością wstawienia dostawki; 1 pokój 1-osobowy; 2 apartamenty z łożem małżeńskim oraz sofą, z możliwością wstawienia dostawki, 10 komfortowych domków wolnostojących, każdy dla 4-6 osób (2 pokoje 2-osobowe, salon z sofą z funkcją spania, aneks kuchenny, łazienka).

Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku, to profesjonalne, bardzo nowoczesne centrum konferencyjne i szkoleniowe. W swojej ofercie ma miejsce na konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, eventy, bankiety i spotkania firmowe. Do dyspozycji organizatorów jest 6 sal konferencyjnych, wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt, z których największa pomieści 400 osób.

Hotel Amazonka Conference & SPA położony jest w środku uzdrowiska Ciechocinek. Hotel położony jest właśnie w bezpośrednim sąsiedztwie Zabytkowej Warzelni Soli. 

Sam Ciechocinek położony jest w centrum Polski zaledwie kilometr od autostrady A1. Sprawia to, że dojazd do Ciechocinka z takich miast jak Toruń, Gdańsk, Łódź oraz Warszawa nie zajmuje wiele czasu.

W hotelu konferencyjnym Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku jest również dostępne SPA ukierunkowane na pielęgnacje skóry i ciała.

W hotelu konferencyjnym Hotel Amazonka Conference & SPA znajdują się również grota solna oraz sauna sucha i mokra, a także strefa ciszy, w której można odpocząć i oddać się błogim chwilom relaksu. 

Jeżeli planujecie organizację konferencji, szkolenia, eventu lub wyjazdu firmowego w hotelu konferencyjnym w Ciechocinku, blisko Torunia, w województwie kujawsko-pomorskim, to hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA będzie dobrym wyborem.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Amazonka Conference & SPA
ul. Traugutta 5
87-720 Ciechocinek
www.hotelamazonka.pl

Konferencje w Ciechocinku.
Szkolenia w Ciechocinku.
Sale konferencyjne w Ciechocinku.
Hotel konferencyjny w Ciechocinku.

Konferencje blisko Torunia.
Szkolenia blisko Torunia.
Sale konferencyjne blisko Torunia.
Hotel konferencyjny blisko Torunia.

Konferencje w województwie kujawsko-pomorskim.
Szkolenia w województwie kujawsko-pomorskim.
Sale konferencyjne w województwie kujawsko-pomorskim.
Hotel konferencyjny w województwie kujawsko-pomorskim.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.