Niesieciowe hotele konferencyjne

Niesieciowe hotele konferencyjne. W Polsce istnieje wiele niesieciowych hoteli konferencyjnych, które oferują wysoką jakość usług dla organizatorów konferencji i szkoleń. […]

Niesieciowe hotele konferencyjne. W Polsce istnieje wiele niesieciowych hoteli konferencyjnych, które oferują wysoką jakość usług dla organizatorów konferencji i szkoleń. Oto kilka propozycji niesieciowych hoteli konferencyjnych w Polsce:

Hotel Andersia – Poznań: Ten pięciogwiazdkowy hotel oferuje 171 pokoi oraz 9 sal konferencyjnych. Znajduje się on w centrum Poznania, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Hotel Gołębiewski – Mikolajki: Ten czterogwiazdkowy hotel położony jest nad jeziorem Tałty w samym sercu Mazur. Oferuje on 700 pokoi oraz 14 sal konferencyjnych.

Hotel Remes – Mikolajki: Ten pięciogwiazdkowy hotel SPA oferuje 117 pokoi oraz 7 sal konferencyjnych. Znajduje się on nad brzegiem jeziora Tałty w samym sercu Mazur.

Pałac Błotnica – Błotnica: Ten niesieciowy hotel położony jest w pięknej okolicy Beskidu Śląskiego. Oferuje on 49 pokoi oraz 4 sale konferencyjne.

Hotel Arłamów – Ustrzyki Dolne: Ten niesieciowy hotel SPA położony jest w Bieszczadach. Oferuje on 323 pokoje oraz 31 sal konferencyjnych.

Niesieciowe hotele konferencyjne mają sporo zalet Oto kilka dalszych propozycji:

Hotel Ambasador Premium w Łodzi – ten hotel posiada 139 pokoi oraz 8 sal konferencyjnych, w tym największą o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Znajduje się w samym centrum Łodzi, w pobliżu dworca kolejowego i licznych atrakcji turystycznych.

Hotel Stok w Wiśle – ten hotel położony jest w malowniczej okolicy Beskidów, w otoczeniu lasów i górskich szlaków turystycznych. Posiada on 150 pokoi oraz 10 sal konferencyjnych, w tym największą na 500 osób.

Hotel Diament w Katowicach – ten hotel położony jest w centrum Katowic, w pobliżu licznych firm i instytucji. Oferuje on 50 pokoi oraz 3 sale konferencyjne, w tym największą o powierzchni 130 metrów kwadratowych.

Hotel Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim – ten hotel mieści się w XVII-wiecznym zamku biskupim, położonym w malowniczej okolicy Podlasia. Oferuje on 62 pokoje oraz 6 sal konferencyjnych, w tym największą na 350 osób.

Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku – ten hotel położony jest nad rzeką Narew, w malowniczej okolicy Mazowsza. Oferuje on 331 pokoje oraz 32 sale konferencyjne, w tym największą na 1400 osób.

Oto kilka kolejnych propozycji nie-sieciowych hoteli konferencyjnych w Polsce:

Hotel Narvil Conference & Spa – znajduje się w Serocku, na Mazowszu, około 40 km od Warszawy. Hotel oferuje 331 pokoje, a także sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2500 m².

Pałac Czarny Las – to piękny pałac z XIX wieku, zlokalizowany w Parku Krajobrazowym Dolina Dolnej Wisły, około 30 km od Gdańska. Hotel oferuje 15 pokoi oraz sale konferencyjne w stylowych wnętrzach.

Dworek nad Stawem – to uroczy dworek położony w malowniczej okolicy, około 30 km od Wrocławia. Hotel oferuje 20 pokoi oraz sale konferencyjne z widokiem na staw i las.

Hotel Zamek Ryn – to piękny zamek z XIV wieku, zlokalizowany w Rynie, w Warmińsko-Mazurskim Parku Krajobrazowym. Hotel oferuje 128 pokoi oraz sale konferencyjne w salach zamkowych.

Hotel Dwór Kościuszko – to stylowy dwór z XIX wieku, zlokalizowany w Białymstoku, na Podlasiu. Hotel oferuje 37 pokoi oraz sale konferencyjne w klimatycznych wnętrzach z antycznymi meblami.

Niesieciowe hotele konferencyjne znajdziecie Państwo w naszej bezpłatnej wyszukiwarce hoteli konferencyjnych www.hotelkonferencyjny.pl

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.