Hotel konferencyjny HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne


HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne, to sale konferencyjne i szkoleniowe w Poznaniu i to w […]

HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne

HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne, to sale konferencyjne i szkoleniowe w Poznaniu i to w centrum miasta.

HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne jest doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkolenia i imprezy firmowej w Poznaniu. Zapraszamy do organizacji konferencji, szkoleń w obiekcie doskonale zlokalizowanym w centrum Poznania.

HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne
Zdjęcie ze strony hotel-lechicka.pl

Hotel konferencyjny HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne dysponuje 4 salami konferencyjnymi i szkoleniowymi z panoramicznym widokiem na Poznań o powierzchni 160m2, 60m2, 45m2 i 30m2. Największa sala pomieści 130 osób. Sale konferencyjne w HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne są klimatyzowane, wyposażone są w wi-fi, projektor z ekranem, nagłośnienie, flipchart.

Hotel konferencyjny HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne oferuje także dodatkowe atrakcje poza konferencyjne i szkoleniowe: prezentacje sommelierów, pokazy barmańskie, karaoke czy teleturniejowe show np. „Familiada”, „Kalambury”, „Jaka to melodia”, „Interaktywne puzzle”, „Milionerzy”, „Milion w minutę”. W ramach realizacji wieczoru hotel zapewnia wynajem sprzętu: nagłośnienie, oświetlenie, ekran, komputer z oprogramowaniem do realizacji zabaw, dojazd, obsługę – konferansjera i technika dźwiękowego.

Poza powyższymi atrakcjami hotel konferencyjny Lechicka Centrum Konferencyjne poleca występy artystyczne dla większych grup tj. „Kabaret Moralnego Niepokoju”, występ Marty Podulki, akordeonisty Marcina Wyrostka, występ śpiewaka operowego Czesława Jakubca, występ poznańskiego Kabaretu Afera, pokaz ręcznie animowanych rysunków na piasku, występ iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego z 11 edycji Mam Talent, występ zespołu Bayer Full, recital Anny Żebrowskiej, recital Maryli Rodowicz “prawie w oryginale…” – czyli śpiewającego sobowtóra Pani Maryli, wieczorna dyskoteka.

Hotel konferencyjny Lechicka Centrum Konferencyjne jest doskonałym miejscem na organizację konferencji w Poznaniu. Organizuje większe jak i mniejsze konferencje, szkolenia, imprezy firmowe i eventy oraz gwarantuje jedne z najniższych cen na konferencyjnym rynku Poznania.

Hotel konferencyjny oferuje 108 klimatyzowanych pokoi, w tym 8 apartamentów, wszystkie z darmowym dostępem do Wi-Fi. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem. Pokoje zostały wyposażone w TV, wygodne łóżko oraz biurko.

Polecamy i rekomendujemy hotel konferencyjny Lechicka Centrum Konferencyjne.

Kontakt
Hotel konferencyjny HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne
Poznań Piątkowo, Winogrady
ul. Lechicka 101
61-619 Poznań
województwo wielkopolskie

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.