Hotel konferencyjny Hotel Europa


Hotel konferencyjny Hotel Europa **** Starachowice. Hotel konferencyjny Hotel Europa **** w Starachowicach, to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy z wieloletnim doświadczeniem. […]

Hotel konferencyjny Hotel Europa **** Starachowice.

Hotel konferencyjny Hotel Europa **** w Starachowicach, to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy z wieloletnim doświadczeniem. Hotel znajduje się w centrum południowo-wschodniej części kraju w województwie świętokrzyskim.

Hotel konferencyjny Hotel Europa dysponuje na potrzeby konferencji i szkoleń: – 154 pokojami w 4 różnych standardach: apartamenty, standard plus, standard i economy – nowoczesną Strefą Relaksu – 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i pojemności przystosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i spotkań biznesowych.

Hotel Europa Starachowice sala konferencyjna
Zdjęcie ze strony europa-hotel.pl

Hotel konferencyjny Hotel Europa, to konferencyjna lokalizacja w Górach Świętokrzyskich. Sale konferencyjne hotelu konferencyjnego Europa, to połączenie nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą. Hotel posiada ofertę zarówno na duże konferencje, jak i kameralne spotkania biznesowe, warsztaty szkoleniowe, imprezy integracyjne i bankiety. Do wykorzystania jest 1100 m2 powierzchni konferencyjnej oraz ponad 700m 2 powierzchni restauracyjno- bankietowej. Ten świętokrzyski hotel konferencyjny posiada aż 7 sal konferencyjnych, z których największa pomieści 350 osób!

Sale konferencyjne Hotelu Europa wyposażone są w klimatyzację, ekran, rzutnik multimedialny, flipchart. W ofercie pokonferencyjnej Hotelu Europa znajdziemy altanę grillową, klub nocny, taras widokowy, Strefę Relaksu z basenami, jacuzzi, saunami, gabinetami kosmetycznymi i masażu.

Hotel konferencyjny Hotel Europa, przygotował dla biznesowych Gości również ofertę doskonałych usług SPA. Strefa relaksu to basen z atrakcjami wodnymi (przeciwprądy, kaskady, gejzery), 2 sauny (fińska, łaźnia parowa) taras letni z jacuzzi z bezpośrednim wyjściem z basenu, boisko do squasha, sala fitness wyposażona w bieżnie, rowery, orbitreki, urządzenia do ćwiczeń siłowych oraz gabinety kosmetyczne i masażu.

Hotel konferencyjny Hotel Europa położony jest w Starachowicach przy trasie Starachowice – Radom. Blisko hotelu znajdują się Kielce i Radom. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą liczyć na dogodny dojazd z Warszawy, Krakowa, Lublina, Rzeszowa i Łodzi.

Rekomendujemy hotel konferencyjny Hotel Europa współpracującym z nami organizatorom konferencji, szkoleń i eventów.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Europa
ul. Radomska 76a
27-200 Starachowice
województwo świętokrzyskie

Konferencje w świętokrzyskim.
Szkolenia w świętokrzyskim.
Sale konferencyjne w świętokrzyskim.
Hotel konferencyjny w świętokrzyskim.

Konferencje w Starachowicach.
Szkolenia w Starachowicach.
Sale konferencyjne w Starachowicach.
Hotel konferencyjny w Starachowicach.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.