Hotel konferencyjny Hotel Krasicki


Hotel konferencyjny Hotel Krasicki. Hotel konferencyjny Hotel Krasicki, to jedyny polski hotel posiadający prestiżowy tytuł World Luxury Hotel Award 2013. […]

Hotel konferencyjny Hotel Krasicki.

Hotel konferencyjny Hotel Krasicki, to jedyny polski hotel posiadający prestiżowy tytuł World Luxury Hotel Award 2013. Hotel Krasicki łączy nowoczesne inspiracje architektoniczne oraz rozwiązania konferencyjne z historią i tradycją.

Piękne położenie, w zabytkowym centrum Lidzbarka Warmińskiego, pozwala poczuć niezwykłą atmosferę miejsca. Stylistyka i wystrój wnętrz pokoi nawiązuje do architektury historycznej obiektu. 

Hotel Krasicki History & SPA
Zdjęcie ze strony www.hotelkrasicki.pl

Do dyspozycji organizatorów konferencji, szkoleń, eventów i wyjazdów firmowych jest 122 komfortowych pokojów dających ogółem 250 miejsc noclegowych. Dodatkowo hotel konferencyjny Hotel Krasicki oferuje siedem stylowych sal konferencyjnych, mogących obsłużyć do 700 uczestników konferencji.

Hotel konferencyjny ma wszystko czego organizator konferencji, szkolenia, eventu czy spotkania biznesowego potrzebuje. 122 pokoje hotelowe mogące pomieścić łącznie 250 osób (co ważne w pokojach hotelowych są oddzielne łóżka), pełne zaplecze konferencyjne z 7 stylowymi salami z wyposażeniem z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 7 sal, strefa wellness (basen z atrakcjami, sauny, jacuzzi), strefa SPA ze specjalnie przygotowaną ofertą zabiegów biznesowych, autorska kuchnia Chefa Krzysztofa Mazurka. 

To właśnie wyjątkowe zaplecze konferencyjne wyróżnia hotel konferencyjny Hotel Krasicki. Ulokowane w zabytkowych murach sale biznesowe i sale konferencyjne z dostępem do Internetu oraz obsługą informatyczną, pozwalają na organizację eventów dla firm z imponującym rozmachem. 

Największa sala konferencyjna w hotelu konferencyjnym Hotel Krasicki może pomieścić 450 uczestników konferencji, a największa sala bankietowa 250 osób. Ponadto do dyspozycji jest klub nocny, obszerny dziedziniec z możliwością wykorzystania pod kątem eventowym jak i gastronomicznym, biblioteka mogąca posłużyć jako miejsce wyjątkowych, kameralnych spotkań. 

Organizatorów konferencji i pobytów biznesowych przekonać może także bardzo bogata oferta atrakcji dla grup: m.in. zwiedzania hotelu i Zamku, spływy kajakowe, rejsy gondolami, seanse astronomiczne, team building historyczny, tor motocross do organizacji eventów ekstremalnych.

Hotel konferencyjny Hotel Krasicki usytuowany jest w sercu Warmii i Mazur co zapewnia dogodny dojazd z Warszawy i Trójmiasta. Dlatego Hotel Krasicki, to miejsce chętnie wybierane przez klientów konferencyjnych i biznesowych. Ten wspaniały zabytek z pięknymi tradycjami, położony w stolicy Warmii w widłach rzek Łyna i Symsarna, ugościł już ponad 30% firm z rankingu 100 największych firm w Polsce Edycja 2014!

Dodatkowym argumentem przemawiającym za hotelem konferencyjnym Hotel Krasicki jest jego wykwintna kuchnia, wieczorne odprężenie przy szlachetnym trunku można znaleźć w hotelowym lobby barze lub w kameralnej sali klubowej, przy której znajduje się hotelowa winiarnia.

Jeżeli planujecie organizację konferencji, szkolenia, eventu lub wyjazdu firmowego na Mazurach lub Warmii, w pobliżu Olsztyna w Lidzbarku Warmińskim hotel konferencyjny Hotel Krasicki będzie idealnym wyborem.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Krasicki
Pl. Zamkowy 1/7
11-100 Lidzbark Warmiński
województwo warmińsko-mazurskie
www.hotelkrasicki.pl

Konferencje w województwie warmińsko-mazurskim.
Szkolenia w województwie warmińsko-mazurskim.
Sale konferencyjne w województwie warmińsko-mazurskim.
Hotel konferencyjny w województwie warmińsko-mazurskim.

Konferencje na Mazurach.
Szkolenia na Mazurach.
Sale konferencyjne na Mazurach.
Hotel konferencyjny na Mazurach.

Konferencje w Lidzbarku Warmińskim.
Szkolenia w Lidzbarku Warmińskim.
Sale konferencyjne w Lidzbarku Warmińskim.
Hotel konferencyjny w Lidzbarku Warmińskim.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.