Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole


Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole. Hotel DeSilva Premium Opole zlokalizowany w samym sercu Opola. Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny oferuje komfortowe noclegi […]

Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole.

Hotel DeSilva Premium Opole zlokalizowany w samym sercu Opola. Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny oferuje komfortowe noclegi w nowocześnie wyposażonych pokojach, to także doskonały wybór na pobyty biznesowe, konferencje, szkolenia i eventy w Opolu. 

Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole wyróżnia przede wszystkim atrakcyjne położenie, w pobliżu dworca kolejowego oraz autostrady A4, zapewniające dogodne połączenie z portami lotniczymi w Krakowie, Katowicach oraz we Wrocławiu.

Hotel znajduje się w zabytkowym centrum miasta, nad brzegiem malowniczego kanału Młynówka. Tak wyjątkowa lokalizacja sprawia, że w zasięgu kilkunastominutowego spaceru znajduje się wiele godnych uwagi atrakcji miasta, zwłaszcza Starówka oraz urokliwa „Opolska Wenecja”.

Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole oferuje noclegi w wygodnych pokojach, połączone z najwyższym standardem obsługi. Hotel jest obiektem posiadającym największą liczbę pokoi w centrum Opola, w których jest w stanie zaoferować do 274 miejsc noclegowych. Na terenie hotelu działa restauracja z salą bankietową oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.

Komfortowe pokoje, przyjemna atmosfera oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole, to idealne miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na szkolenie, konferencję lub event w Opolu.

Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole
Zdjęcie ze strony www.desilva.pl

Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji biznesowych oraz wyjazdów integracyjnych. Atutem hotelu jest 5 sal konferencyjnych, 260 mkw powierzchni konferencyjnej, nowoczesna i przestronna sala bankietowa, restauracja i lobby bar z kominkiem oraz Cigar Room.

Hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole, to 5 wielofunkcyjnych sal konferencyjno-bankietowych (40-85 m2) o łącznej powierzchni 260 m2. Każda z sal konferencyjnych ma dostęp do naturalnego światła dziennego i jest klimatyzowana. Takie warunki zapewniają komfortowe przeprowadzanie szkoleń nawet w wyjątkowo upalne dni. Dodatkowo istnieje możliwość dowolnej aranżacji sal konferencyjnych dzięki zastosowaniu ścian mobilnych.

Wszystkie sale konferencyjne do przeprowadzania konferencji wyposażone są w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych, w skład którego wchodzą: podwieszane rzutniki LCD, ekrany, flipcharty, wskaźniki laserowe, nagłośnienie, a także szybki bezprzewodowy internet.

Odpowiednie przygotowanie sali konferencyjnej wymaga zaangażowania i doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju wydarzeń. Z tego też powodu hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole oferuje także usługę Meeting Concierge.

Restauracja w hotelu konferencyjnym DeSilva Premium Opole jest także wyjątkowa, z otwartą kuchnią, gdzie można podziwiać kunszt kucharzy przygotowujących znakomite dania kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej. 

Po całodziennym szkoleniu zorganizowanym w sali konferencyjnej, uczestnicy konferencji mogą zregenerować siły korzystając z oferty stacjonarnego studia fitness, w którym znajdują się bieżnia, orbitrek oraz rower stacjonarny.

Jeżeli planujecie organizację konferencji, szkolenia, eventu, wyjazdu firmowego w województwie opolskim w Opolu hotel konferencyjny DeSilva Premium Opole będzie idealnym wyborem.

Kontakt
ul. Powolnego 10
45-078 Opole
województwo opolskie
www.desilva.pl

Konferencje w województwie opolskim.
Szkolenia w województwie opolskim.
Sale konferencyjne w województwie opolskim.
Hotel konferencyjny w województwie opolskim.

Konferencje w Opolu.
Szkolenia w Opolu.
Sale konferencyjne w Opolu.
Hotel konferencyjny w Opolu.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.