Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin

Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin. Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin ***, to idealne miejsce na komfortowy pobyt, a także na […]

Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin.

Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin ***, to idealne miejsce na komfortowy pobyt, a także na organizację konferencji, szkoleń i wyjazdów firmowych.

Hotel konferencyjny Hotel Sen oddalony jest zaledwie o około 1,5 km od dworca kolejowego w Świebodzinie oraz o 500 metrów od centrum miasta.

Do chyba najbardziej charakterystycznej budowli w mieście, słynnej figury Chrystusa Króla, dojazd od hotelu Sen zajmie tylko 7 minut.

Dojazd do węzła drogi S3 zajmie zaledwie 3 minuty, natomiast do węzła autostrady A2 nie więcej niż 10 minut. Na terenie hotelu konferencyjnego Hotel Sen dostępny jest również monitorowany parking, przystosowany zarówno dla samochodów osobowych, jak i autobusów. Hotel posiada ponad pięćdziesiąt miejsc parkingowych

Hotel konferencyjny Hotel Sen w Świebodzinie w ofercie dla konferencyjnych gości posiada również takie przestrzenie eventowe, jak ogród letni i sad. Na terenie hotelu znajduje się również sauna fińska, sala bilardowa oraz rowery. Na terenie hotelu jest dostępny bezprzewodowy internet Wi-Fi. 

Hotel „Sen” Świebodzin oddaje do Państwa dyspozycji 50 komfortowych pokoi z łazienkami. Niewątpliwym atutem jest ich przestronność, a także staranne i funkcjonalne wyposażenie. Zostały zaaranżowane z myślą o relaksie, a także o spokojnej pracy w wygodnych warunkach tak, by zapewnić gościom komfort. Hotel jest wyposażony w windę, a także jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pokoje w hotelu konferencyjnym Hotel Sen standardowo wyposażone są telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych, część posiada również taras. Łazienki wyposażone są w prysznic bądź wannę, bidet i suszarkę do włosów.

Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin
Zdjęcie ze strony www.hotelsen.pl

Hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin zapewnia doskonałe warunki do organizacji konferencji, imprez firmowych, szkoleń bądź sympozjów. 

Na terenie Hotelu Sen znajdują się 4 sale konferencyjne, które są wstanie pomieścić do 180 osób, a największa z nich 120 osób. Sale wyposażone są w sprzęt konferencyjny, w tym projektory wideo, flipcharty oraz przybory piśmiennicze. Sala posiada sterowaną klimatyzację oraz dostęp do internetu. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu sali hotel zapewnia najlepsze warunki oraz różnorodne możliwości aranżacji, ustawienia krzeseł oraz stołów. Okna w sali konferencyjnej zapewniają dostęp do światła dziennego.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie lubuskim koło Zielonej Góry w Świebodzinie hotel konferencyjny Hotel Sen Świebodzin jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Sen
66-200 Świebodzin
ul. Zachodnia 1
województwo lubuskie
www.hotelsen.pl

Konferencje w województwie lubuskim.
Szkolenia w województwie lubuskim.
Sale konferencyjne w województwie lubuskim. 
Hotel konferencyjny w województwie lubuskim.
Konferencje w Świebodzinie. 
Szkolenia w Świebodzinie. 
Sale konferencyjne w Świebodzinie. 
Hotel konferencyjny w Świebodzinie. 

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.