Hotele konferencyjne pod Warszawą


Hotele konferencyjne pod Warszawą. Hotele konferencyjne pod Warszawą. Jeśli planujecie Państwo organizację szkolenia albo konferencji pod Warszawą lub w Warszawie, […]

Hotele konferencyjne pod Warszawą.

Hotele konferencyjne pod Warszawą. Jeśli planujecie Państwo organizację szkolenia albo konferencji pod Warszawą lub w Warszawie, to postaramy się Państwu pomóc i opisać kilka ciekawych miejsc wartych rozważenia. Będą to głównie hotele konferencyjne, ale nie tylko.

Hotele konferencyjne pod Warszawą. Poniżej znajdziecie kilka naszych rekomendacji, ale jeśli przejdziecie na stronę główną naszej wyszukiwarki znajdziecie dowolny hotel spełniający Wasze kryteria w dowolnej wybranej przez Was lokalizacji. 

Hotel konferencyjny pod Warszawą – Hotel Holiday Park

to zapewne jedno z nowoczesnych miejsc w Warszawie, w którym można zaplanować organizowanie konferencje oraz szkolenia. Hotel dysponuje komfortowymi nowoczesnymi salami szkoleniowymi i konferencyjnymi, a otoczenie hotelu doskonale nadaje się do organizacji różnego typu wydarzeń biznesowych oraz firmowych. Atutem Hotelu Holiday Park jest zapewne także atrakcyjne położenie obiektu, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Warszawy oraz pół godziny od dwóch portów lotniczych – Okęcie oraz Modlin. Do dyspozycji Gości Hotel Holiday Park w Warszawie oddaje przestronne i profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe, które można wynająć na konferencje, szkolenia biznesowe, spotkania firmowe oraz seminaria. Każda z sal konferencyjnych czy szkoleniowych posiada rzutniki, ekrany, mikrofony nagłośnienie, sprzęt można wykorzystać zarówno przy organizacji kameralnych spotkań biznesowych, po konferencje z udziałem kilkuset osób. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, z możliwością dowolnej konfiguracji. Hotel Holiday Park w Warszawie z jego zapleczem konferencyjnym i szkoleniowym stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce na mapie Warszawy, które można spokojnie polecić do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, szkoleń biznesowych i spotkań firmowych.

Hotel konferencyjny pod Warszawą – Hotel Lord pod Warszawą

oferuje klientom biznesowym stylowe sale szkoleniowe z możliwością dowolnej aranżacji, sprzęt multimedialny, zróżnicowane pakiety konferencyjne także z noclegiem, a także indywidualną opiekę profesjonalnego koordynatora, który dba o sprawny przebieg spotkań. W ofercie Hotelu Lord pod Warszawą jest dostępnych 11 sal konferencyjnych czy szkoleniowych, które mogą pomieścić od 10 do nawet 350 osób.

Hotele konferencyjne pod Warszawą. Jeśli myślicie o organizacji konferencji i spotkania biznesowego pod Warszawą Hotel Chopin to idealne miejsce do organizacji wyjątkowych i udanych imprez firmowych. W hotelu znajdują się cztery, wyposażone w sprzęt multimedialny sale konferencyjne, które mogą pomieścić blisko 500 osób. Sale, jak również ciesząca się renomą kuchnia hotelowej restauracji oraz blisko 100 miejsc noclegowych pozwala nam przeprowadzić praktycznie każde wydarzenie biznesowe.

Hotel konferencyjny pod Warszawą – Willa Zagórze

jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i konferencje pod Warszawą, z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskiej odległości od samej Warszawy. Hotel Willa Zagórze do dyspozycji oddaje dwie klimatyzowane sale konferencyjne oraz gustowną salę restauracyjną przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i spotkań biznesowych. Największa z sal może pomieścić do 800 osób w układzie teatralnym, a mniejsza z sal przeznaczona jest maksymalnie dla 240 osób. Willa Zagórze podczas organizowanych konferencji i szkoleń świadczy również usługi cateringowe. Do każdej konferencji i szkolenia hotel zapewnia wszystkim uczestnikom papier, teczki oraz długopisy z logo Willi Zagórze.

Hotel konferencyjny pod Warszawą -Stawisko Kludyn

Kolejny obiekt warty uwagi, to Hotel Stawisko Kludyn pod Warszawą. Tutaj szkolenia i konferencje to nie tylko spotkanie grupy ludzi, to również doskonała okazja do budowania więzi w zespole, kształtowania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń. Sale konferencyjne Hotelu Stawisko pod Warszawą łączą wygodę, wysoką jakość wyposażenia sal oraz profesjonalną obsługę. Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca na organizację konferencji czy szkolenia pod Warszawą Hotel Stawisko Klaudyn to miejsce warte zainteresowania. Hotel Stawisko posiada trzy klimatyzowane sale konferencyjne, idealne do organizacji zarówno dużych eventów, jak i małych spotkań firmowych. Kolejnym udogodnieniem jest zróżnicowanie pomieszczeń, w których odbywa się organizacja konferencji czy szkolenia pozwalające na podział uczestników szkolenia na grupy. Profesjonalna organizacja konferencji to również upewnienie się, że uczestnicy szkolenia nie będą mieli problemów z dojazdem. Warto więc zauważyć, że sale konferencyjne Hotelu Stawisko Klaudyn cechują się dogodną lokalizacją – kompleks znajduje się zaledwie 3 km od Warszawy. Hotel Stawisko Klaudyn zapewnia także możliwość wzbogacenia programu konferencji czy szkolenia o różne formy rekreacji. Nowo otwarta strefa rekreacyjna z profesjonalnymi boiskami do squasha i torami bowlingowymi, Niewątpliwą zaletą podczas organizowanych szkoleń są komfortowe noclegi w tym samym budynku.

Hotel konferencyjny pod Warszawą – Dwór Konstancin

Dwór Konstancin jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Hotel jest położony zaledwie 20 min. drogi od centrum Warszawy co pozwala łatwo i szybko dotrzeć na miejsce spotkania w samej Warszawie czy jej okolicy. Niepowtarzalne wnętrza dworskich sal szkoleniowych, to doskonała przestrzeń do organizacji wszystkich rodzajów spotkań biznesowych: szkoleń, konferencji, prezentacji. Klimatyzowane, w pełni wyposażone sale z malowniczym widokiem, w zaciszu Dworu Konstancin sprawiają , iż każde szkolenie i konferencja przebiegają w niezapomnianej atmosferze. Dla większych konferencji i szkoleń przeznaczona jest Sala Ogrodowa z oranżerią mieszcząca aż 140 osób. Sala konferencyjna jest nowocześnie wyposażona zapewniając wygodną przestrzeń również do obsługi cateringowej. Elastyczne rozwiązanie podziału sali zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią, pozwalającą organizować tu spotkania, szkolenia i konferencje różnej wielkości i charakteru. Na potrzeby mniejszych szkoleń i spotkań biznesowych Dwór Konstancin oddaje do dyspozycji Salę Zegarową oraz Salę Małą. Każda z sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w: dostęp do światłowodu i WiFi, rolety zaciemniające w oknach, ekran, projektor, flipchart, nagłośnienie i.in.

Hotel konferencyjny pod Warszawą – Hotel konferencyjny Sielanka

Jeśli planujecie organizację szkoleń lub konferencji pod Warszawą, to Hotelu Sielanka nad Pilicą także wydaje się być właściwym miejscem. Organizacja konferencji to jedna z ważniejszych funkcji hotelu Sielanka nad Pilicą. Centrum konferencyjne pod Warszawą posiada 7 sal szkoleniowych o sumarycznej powierzchni ponad 300 m2. Sale konferencyjne posiadają zróżnicowane wymiary i przeznaczone są dla grup liczących od 10 do 120 uczestników. Wszystkie sale konferencyjne posiadają nowoczesne wyposażenie: projektory, flipcharty, ekrany LCD, systemy nagłośnienia, klimatyzację, regulowane rolety i oświetlenie. Hotel Sielanka nad Pilicą posiada wszystko, co potrzebne, aby zorganizować szkolenia czy konferencje w okolicy Warszawy. SPA, restauracja, możliwość jazdy konnej, koncerty i imprezy tematyczne będą stanowiły ciekawe dopełnienie konferencji i szkoleń.

Hotele konferencyjne pod Warszawą bez problemu znajdziecie w naszej wyszukiwarce hoteli konferencyjnych m.in. pod Warszawą www.hotelkonferencyjny.pl. Wystarczy wpisać dowolna lokalizację, a nasza wyszukiwarka poda Wam precyzyjne lokalizacje wszystkich hoteli konferencyjnych pod Warszawą.

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.