Hotele konferencyjne w Poznaniu

Hotele konferencyjne w Poznaniu. Poznań, stolica Wielkopolski i ważny punkt na konferencyjnej mapie Polski. Konferencje w Poznaniu można powiązać z […]

Hotele konferencyjne w Poznaniu. Poznań, stolica Wielkopolski i ważny punkt na konferencyjnej mapie Polski.

Konferencje w Poznaniu można powiązać z silnym ośrodkiem targowym, jakim jest to miasto. Dlatego bardzo moc no rozbudowana jest tutaj baza centrów konferencyjnych, hoteli konferencyjnych oraz sal szkoleniowych.

Hotel Grand Royal

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Hotel Grand Royal w Poznaniu przygotował ofertę profesjonalnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Dzięki poznańskiemu hotelowi Grand Royal organizacja konferencji w Poznaniu jest na pewno łatwiejsza. Hotel Grand Royal dysponuje w Poznaniu przestronnymi salami konferencyjnymi oraz udogodnieniami. Zachęcamy do skorzystania z oferty hotelu z salą konferencyjną w Poznaniu. Hotel na konferencję w Poznaniu, to może być z całą pewnością Hotel Grand Royal. Oferta naszego hotelu wpisuje się w oczekiwania organizatorów konferencji w Poznaniu. Dogodna lokalizacja, przestronne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem oraz wykwalifikowana obsługa sprawiają, że Grand Royal w Poznaniu, to idealny hotel na konferencję w Poznaniu! Hotel Grand Royal w Poznaniu dysponuje trzema wielofunkcyjnymi salami o różnej powierzchni – największa z nich pomieści nawet do 300 osób. Sale konferencyjne są usytuowane na parterze, zapewniając wygodną organizację szkoleń firmowych, konferencji czy biznesowych spotkań. Niepodważalną zaletą Hotel Grand Royal w Poznaniu jest także dogodna lokalizacja, w niedalekiej odległości od portu lotniczego Ławica, Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dworca Głównego, centrum miasta oraz autostrady A2.

Hotel DeSilva Premium Poznań

Kolejny poznański hotel konferencyjny warty uwagi, to Hotel DeSilva Premium Poznań. Poza spotkaniami firmowymi, konferencjami, szkoleniami i wyjazdami integracyjnymi, jednym z atutów Hotel DeSilva Premium Poznań są również śniadania biznesowe oraz organizacja kameralnych meetingów. Hotel DeSilva Premium Poznań oferuje 4 klimatyzowane sale konferencyjne. Każda z nich jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz system nagłośnień. Profesjonalne wyposażenie do prezentacji znajduje się w każdym z pięciu pomieszczeń. Organizator konferencji w Poznaniu w Hotel DeSilva Premium Poznań może liczyć na udostępnienie podwieszanych projektorów LCD, ekrany, wysokiej jakości nagłośnienie, wskaźniki laserowe i flipcharty.

Hotel HP Park

Inny hotel konferencyjny w centrum Poznania, to Hotel HP Park. Hotel HP Park w Poznaniu to idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, eventów i imprez integracyjnych w centrum Poznania. Hotel HP Park w Poznaniu świadczy usługi konferencyjne od blisko 30 lat. Takie doświadczenie to ogromny atut przy podejmowaniu decyzji o organizacji konferencji czy szkolenia w Poznaniu właśnie Hotel HP Park Poznań.

Hotele konferencyjne w Poznaniu – IBB Andersia Hotel

W dzisiejszym biznesie trzeba otworzyć się na potrzeby gości, zrozumieć je i dostosować się do nich – najlepiej przy wykorzystaniu nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. To motto przyświeca pracownikom IBB Andersia Hotel w Poznaniu delegowanym do przygotowania i obsługi poznańskich konferencji. Nowoczesne centrum konferencyjne w Poznaniu pozwala poprowadzić każde szkolenie czy konferencję organizowana w Poznaniu. Nawet 600 osób zmieści się w połączonych 10 nowoczesnych salach konferencyjnych. W centrum konferencyjnym IBB Andersia Hotel w Poznaniu znajduje się 10 przestronnych, jasnych, nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, które dzięki modułowej konstrukcji można konfigurować zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami organizatorów konferencji. Niewątpliwą zaletą centrum jest doskonałe zaplecze techniczne – wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażone w system audiowizualny z możliwością symultanicznych tłumaczeń. Poznański hotel konferencyjny zapewnia profesjonalne wsparcie podczas organizacji każdej konferencji czy szkolenia, gwarantując indywidualne podejście, dopasowanie efektu końcowego do oczekiwań i potrzeb konferencji, wyborny catering oraz fachowy serwis.

Hotele konferencyjne w Poznaniu -Sunny Hotel Poznań

Kolejny hotel konferencyjny na mapie Poznania, to Sunny Hotel Poznań. Sunny Hotel Poznań dysponuje salką konferencyjno – szkoleniową umożliwiającą zorganizowanie konferencji i spotkań firmowych. Oferuje profesjonalną i miłą obsługę oraz sprzęt niezbędny do zorganizowania spotkania. Hotel posiada system rezerwacji online wraz z możliwością dokonania płatności przez eCard.pl. Sunny Hotel Poznań, to 1 sala konferencyjna z wyposażeniem. Istnieje możliwość korzystania z sali konferencyjnej i jej wyposażenia o dowolnej porze dnia. Wyposażenie sali konferencyjnej: ekran do prezentacji, projektor multimedialny, bezpłatny internet przewodowy i bezprzewodowy

Konferencje w Poznaniu

Hotele konferencyjne w Poznaniu – Hotel Poznański

Trudno pisać o poznańskim rynku konferencyjnym nie wymieniając Hotelu Poznańskiego w Poznaniu. Hotel Poznański w Poznaniu, to także centrum konferencyjne dysponujące kompleksem 5 komfortowych sal. Największa z sal konferencyjnych Hotel Poznański w Poznaniu pomieścić może nawet do 200 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, doskonale oświetlone oraz wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. W całym obiekcie korzystać można z darmowego Internetu. W zależności od Państwa potrzeb sale mogą być dowolnie aranżowane. Gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań.

Hotele konferencyjne w Poznaniu – HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne

HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne jest kolejnym poznańskim doskonałym miejscem na organizację konferencji w Poznaniu. HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne w Poznaniu zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń w centrum Poznania. HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne dysponuje w Poznaniu 4 salami konferencyjnymi i szkoleniowymi z panoramicznym widokiem na Poznań Sale konferencyjne i szkoleniowe HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne idealnie nadają się także na lokalne eventy. HL Hotel Lechicka Centrum Konferencyjne jest zlokalizowany w dzielnicy Poznań Piątkowo Winogrady.

Interesuje Państwa wynajem sali na konferencję lub szkolenie w poznaniu? Przejrzeliście już Państwo oferty przygotowane przez różne poznańskie centra konferencyjne i żadna nie spełniła oczekiwań?

Hotele konferencyjne w Poznaniu – Ilonn Hotel w Poznaniu

Jeśli tak, jesteście we właściwym miejscu. Ilonn Hotel w Poznaniu. Komfortowe lobby, dwie restauracje, bezpłatny parking, multimedialne sale konferencyjne oraz pyszna kawa to wszystko, czego potrzeba do zorganizowania idealnych konferencji w Poznaniu. Centrum konferencyjne Ilonn Hotel to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują komfortowego miejsca na spotkania biznesowe, imprezy firmowe. Przestronne, modułowe sale szkoleniowe i konferencyjne w Poznaniu o łącznej powierzchni 350 m2 są w stanie pomieścić nawet dużą liczbę zaproszonych gości. W zależności od ilości uczestników oraz formy organizowanych szkoleń, sale konferencyjne można ze sobą łączyć.

Każda z przestrzeni, jaką dysponuje nowoczesny ośrodek konferencyjny Ilonn Hotel, została wyposażona w rzutnik, ekran wbudowany w sufit, nagłośnienie, flipchart oraz inteligentne oprogramowanie sterujące. System okablowania umieszczany w podłodze pozwala na podłączenie się do sieci w dowolnym miejscu. Dodatkową zaletą organizacji spotkań w centrum konferencyjnym Ilonn Hotel w Poznaniu jest profesjonalna obsługa. Nasz odpowiednio przeszkolony personel służy fachowym doradztwem i życzliwą pomocą na każdym etapie przygotowania oraz przebiegu wydarzenia. Poznańskie sale konferencyjne i szkoleniowe Ilonn Hotel, to funkcjonalne, ergonomiczne i multimedialne pomieszczenia z przestrzenią do pracy oraz organizacji konferencji. Dogodna lokalizacja, a także wysokiej klasy wyposażenie techniczne sprawia, że Ilonn Hotel z salą konferencyjną w Poznaniu jest często wybieranym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty i różnego rodzaju spotkania firmowe.

Tags
Mateusz Mateyka

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.