Hotele konferencyjne w Lublinie


Hotele konferencyjne w Lublinie. Hotele konferencyjne w Lublinie. Szukasz hotelu konferencyjnego, miejsca na szkolenie lub sali konferencyjnej w Lublinie? Trafiłeś […]

Hotele konferencyjne w Lublinie.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Szukasz hotelu konferencyjnego, miejsca na szkolenie lub sali konferencyjnej w Lublinie? Trafiłeś idealnie. Zaprezentujemy poniżej kilka hoteli konferencyjnych z Lublina, które warto wziąć pod uwagę szukając konferencję lub szkolenie w Lublinie.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Centrum konferencyjne w Hotelu Korona Spa & Wellness w Lublinie, to aż siedem sal konferencyjnych. Ten hotel konferencyjny spod Lublina wyróżnia na pewno kameralny charakter, doskonała kuchnia oraz lokalizacja, tuż pod Lublinem z wygodnym dojazdem i parkingiem na 170 samochodów. Hotel konferencyjny Hotel Korona Spa & Wellness znajduje się 12 km od Centrum Lublina, na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie zachodniej obwodnicy Lublina. Ponadto hotel konferencyjny Hotel Korona spod Lublina oferuje 50 pokojów, które pomieszczą nawet 150 uczestników konferencji. Co ważne śniadanie oraz wstęp na basenem, jacuzzi i saunami wliczone są w cenę pobytu. Hotel konferencyjny Hotel Korona posiada 7 sal o łącznej powierzchni blisko 1000 m kw., w tym sale konferencyjne i szkoleniowe mogące pomieścić nawet do 250 osób uczestników konferencji. Wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje sprzęt multimedialny, w tym projektory multimedialne, tablice typu flipchart, mikrofony, a także dostęp do wifi. W okresie letnim w hotelowym ogrodzie zorganizować można piknik, grilla oraz ognisko integracyjne.

Hotele konferencyjne w Lublinie. W Hotel konferencyjny Arche Hotel Lublin, to najnowocześniejszy obiekt konferencyjny na terenie Lublina. Największa sala konferencyjna Arche Hotel Lublin ma powierzchnię 322 m² i wysokość 3 m z możliwością podziału na 4 mniejsze sale konferencyjne. W hotelu konferencyjnym Arche Hotel Lublin można więc zorganizować konferencję dla ok 300 osób. Hotel konferencyjny Arche Hotel Lublin położony jest w centrum Lublina., to dodatkowy argument za planowaniem konferencji czy szkolenia właśnie w tym lubelskim obiekcie sieci Arche. 4-gwiazdkowy hotel konferencyjny Focus Hotel Premium Lublin posiada 426 m2 powierzchni konferencyjnej, w której skład wchodzą 4 sale konferencyjne. Każda z sal wyposażona jest w sprzęt multimedialny, oraz mobilne ściany.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Hotel konferencyjny Focus Hotel Premium Lublin zapewnia 4 sale konferencyjne, kameralny boardroom, multimedialny sprzęt profesjonalne nagłośnienie, bezpłatny dostęp do szybkiego wifi. W hotelu konferencyjnym Hotel Forum Fitness Spa&Wellness w Lublinie znajdują się sale konferencyjne, szkoleniowe i bankietowe. Hotel konferencyjny Hotel Forum Fitness Spa&Wellness w Lublinie oferujemy 3 sale konferencyjno-szkoleniowe: salę konferencyjną na 140 osób, kameralny Vip Room na 12 osób oraz salę widokową na 50 osób. Sale konferencyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i nagłaśniający.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Cały Hotel Forum Fitness Spa&Wellness w Lublinie posiada dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego oraz przewodowego internetu. Do dyspozycji uczestników konferencji jest bezpłatny parking naziemny i podziemny. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel konferencyjny Hotel Victoria, to jedyny tej wielkości obiekt zlokalizowany w samym centrum Lublina.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Hotel Victoria w Lublinie wyróżnia bliska odległość do portu lotniczego Lublin, do którego dojazd zajmuje niecałe 25 minut. Bliskie sąsiedztwo Starego Miasta Lublina, bliskość najważniejszych instytucji kulturalnych Lublina takich jak Centrum Spotkania Kultur, Teatr im. J. Osterwy, czy Centrum Kultury, to kolejne argumenty za wyborem Hotel Victoria w Lublinie na miejsce konferencji lub szkolenia. Uczestnicy konferencji powinni docenić także sąsiedztwo kompleksu basenów, siłowni i saun Aqua Lublin czy stadionu Arena Lublin. Oferta konferencyjna hotelu konferencyjnego Hotel Victoria z Lublina obejmuje aż 6 sal o powierzchni od 40 do 480 m2. Które dają możliwość pomieszczenia nawet 450 uczestników konferencji. Jako jedyny hotel w Lublinie Hotel Victoria posiada salę konferencyjną na XI piętrze budynku, skąd roztacza się panorama Lublina. Konferencyjna Sala Widokowa dysponuję powierzchnią 40 m2, a jej dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp do Tarasu Widokowego.

Hotele konferencyjne w Lublinie. W hotelu konferencyjnym Hotel Trzy Róże w Lublinie znajdziemy 3 różnej wielkości sale z pełnym zapleczem multimedialnym, które pomieszczą do 400 osób. W hotelowej restauracji wszyscy uczestnicy mogą liczyć na pyszny lunch. Po dniu wypełnionym szkoleniami, uczestnicy konferencji mogą wypocząć w pokojach hotelowych, z których roztacza się piękny widok na ogród z altanami oraz malownicze, zielone tereny. W hotelu znajduje się siłownia, sucha sauna, pokój do gry w bilard oraz bar koktajlowy. Hotel konferencyjny Hotel Trzy Róże znajduje się zaledwie 9 kilometrów od centrum Lublina, przy głównej trasie S19 w kierunku Kraśnika, z dogodnym dojazdem z Rzeszowa , Warszawy, Łodzi czy Białegostoku.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Hotel konferencyjny IBB Grand Hotel w Lublinie, to również centrum konferencyjne w Lublinie. Sale konferencyjne w IBB Grand Hotel, to eleganckie i nowocześnie wyposażone oraz klimatyzowane wnętrza. Hotel konferencyjny IBB Grand Hotel w Lublinie oferuje również opiekę koordynatora konferencji, który pomoże zaplanować i przeprowadzić konferencję w Lublinie. IBB Grand Hotel ma do dyspozycji 4 klimatyzowane sale konferencyjne. Dodatkowym atutem jest dogodne położenie hotelu i restauracji, z dala od miejskiego zgiełku, ale w bliskiej odległości od centrum miasta. Sale konferencyjne w hotelu konferencyjnym IBB Grand Hotel standardowo wyposażone są w flipchart i flamastry, TV z DVD, sprzęt audiowizualny.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Hotel konferencyjny Hotel Luxor w Lublinie wraz z Atelia Banquet & Catering Centre tworzą kompleks idealny na organizację konferencji, szkoleń i spotkań firmowych nawet dla 1200 osób. To co nas wyróżnia Hotel konferencyjny Hotel Luxor, to sale konferencyjne wysokie nawet na 6m, położenie hotelu na obrzeżach Lublina z dojazdem do centrum w 7 min, duży parking na 230 samochodów, ogród z możliwością aranżacji na imprezy plenerowe, widok na las z przeszklonej sali Atelia.

Hotele konferencyjne w Lublinie. Hotel konferencyjny Hotel Restauracja Focus w Lublinie dysponuje 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Sala Konferencyjna o powierzchni ok. 130 m2 może pomieścić do 150 osób. Standardowo wyposażona jest w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny oraz nagłośnienie i jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, spotkań biznesowych czy prezentacji. Dla klientów organizujących mniejsze szkolenia proponujemy salę Meeting Room o powierzchni 45 m2 mieszczącą do 35 osób, a usytuowaną na piętrze hotelu.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.