Hotele konferencyjne w Zakopanem.

Hotele konferencyjne w Zakopanem. Hotele konferencyjne w Zakopanem. Zakopane cieszy się mianem górskiej stolicy Polski. Co za tym idzie rynek […]

Hotele konferencyjne w Zakopanem.

Hotele konferencyjne w Zakopanem. Zakopane cieszy się mianem górskiej stolicy Polski. Co za tym idzie rynek konferencyjny rozwija się niemal tak dynamicznie, jak w stolicy Polski, Warszawie. Myślimy Konferencja w górach? Od razu przychodzi nam na myśl Zakopane.

W Zakopanem faktycznie oferta hoteli i sal konferencyjnych w Zakopanem i okolicznych miejscowościach – Kościelisku, Murzasichle – jest przeogromna.

Największy obiekt konferencyjny pod Tatrami z kompleksową ofertą dla branży MICE, to oczywiście Nosalowy Dwór w Zakopanem. Świetna lokalizacja, zaplecze, idealne miejsce do zorganizowania konferencji i niemal każdego wydarzenia biznesowego. 23 modułowe sale konferencyjne i szkoleniowe, 2000 mkw powierzchni konferencyjnej dla niemal 2000 uczestników i tyle samo powierzchni eventowej outdoor. Hotel Nosalowy Dwór oferuje przy tym blisko 400 pokojów z niemal 1000 miejsc noclegowych.

Kolejnym hotelem konferencyjnym w Zakopanem jest Gold Hotel. To dla odmiany kameralny hotel konferencyjny dysponujący jedna sala konferencyjną dla blisko 50 osób. Gold Hotel jest położony w urokliwej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, w niewielkiej odległości od centrum.

Kolejny hotel konferencyjny w Zakopanem, którego nie można nie brać pod uwagę, to Hotel Mercure Kasprowy Zakopane. Hotel oferuje 13 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych dla 1 150 uczestników, rozległą przestrzeń wystawienniczą. Rozległy teren zielony stwarza niemal nieograniczone możliwości organizacji eventowych imprez outdoorowych i team buildingowych. Hotel Mercure Kasprowy Zakopane, to nowoczesne centrum konferencyjne, a dodatkowym atutem jest widok na Tatry z okien pokojów.

Zgoła innym hotelem konferencyjnym w Zakopanem jest Aries Hotel & SPA. Hotel dysponuje 5 salami konferencyjnymi różnej wielkości dla blisko 300 uczestników konferencji lub szkolenia, z możliwością ich dowolnej aranżacji dzięki wykorzystaniu systemu dźwiękoszczelnych, przesuwanych ścian. Ponadto Aries Hotel & Spa w Zakopanym posiada 193 miejsca noclegowe. Jest także Bacówka przeznaczona na imprezy integracyjne oraz Aries Spa & Wellness.

Jak widać na tych kilku przykładach hoteli konferencyjnych Zakopane oferuje pełen przekrój i wybór różnego rodzaju profesjonalnych hoteli dla uczestników szkoleń i konferencji. Każdy organizator konferencji na pewno znajdzie tutaj ofertę dla siebie. W sumie jedynym ograniczeniem może tutaj być jedynie budżet konferencji.

W wyszukiwarce konferencyjnej HotelKonferencyjny.pl w promieniu 30 km od Zakopanego znajdziemy ofertę ponad 100 hoteli konferencyjnych oferujących sale konferencyjne oraz noclegi dla kilkudziesięciu tysięcy uczestników. Większość hoteli konferencyjnych zlokalizowanych woków Zakopanego posiada strefy SPA albo wellness.

Tags
Mateusz Mateyka

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.