Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel


Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel W hotelu konferencyjnym Highland Conference Hotel zorganizujecie: szkolenie, konferencję, wyjazd firmowy, integrację lub kameralne spotkanie […]

Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel

W hotelu konferencyjnym Highland Conference Hotel zorganizujecie: szkolenie, konferencję, wyjazd firmowy, integrację lub kameralne spotkanie biznesowe. Położenie hotelu sprawia, że firmowy wyjazd za miasto będzie czasem spędzonym nie tylko na zdobywaniu wiedzy, ale także wśród zieleni, śpiewu ptaków oraz kojącej ciszy.

Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel, to także bardzo dogodna lokalizacja konferencyjna – zaledwie 60 km od Warszawy, tylko godzina drogi od Warszawy. 24 ha otaczających hotel terenów zielonych, strefa wellness i zewnętrzny basen w Starym Sadzie, to wymarzone miejsce na biznesowe eventy połączone z aktywnym wypoczynkiem.

Zaplecze noclegowe hotelu konferencyjnego Highland Conference Hotel, to 35 jedno- i dwuosobowych klimatycznych pokojów.

Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel położony jest w Skarboszewie, zaledwie 60 km od stolicy Polski. Posiada 3 sale konferencyjne pod Warszawą idealne do pracy w dużej grupie, do przeprowadzenia kameralnego szkolenia lub biznesowego spotkania zarządu.

Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel
Zdjęcie ze strony www.highlandhotel.pl

Największa sala konferencyjna ma 100 m2 i pomieści maksymalnie 65 uczestników konferencji lub szkolenia, natomiast dwie pozostałe 50 i 56 m2. Wszystkie są w pełni wyposażone, zapewniają idealne warunki oraz komfort pracy. Zadbany teren wokół konferencyjnego kompleksu oraz jego infrastruktura stwarzają również dogodne warunki do pracy na zewnątrz. Te dwa elementy łączy w sobie wyjątkowa sala konferencyjna – Ogród Zimowy. To sala konferencyjna, która posiada trzy przeszklone ściany, zapewniające doskonały widok na piękną przyrodę.

Duża sala konferencyjna, znajduje się w budynku Nowa Szkocja. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny: rzutnik multimedialny, ekran, flip chart, nagłośnienie, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzację. W konferencyjnej ofercie hotelu Highland Conference Hotel znajdują się również małe salki do pracy w grupach oraz sala SPA (25 m kw.), doskonale nadająca się do pracy w nieco luźniejszej atmosferze.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie mazowieckim pod Warszawą hotel konferencyjny Highland Conference Hotel jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Highland Conference Hotel
Skarboszewo 30
09-152 Naruszewo
województwo mazowieckie
www.highlandhotel.pl

Konferencje w województwie mazowieckim.
Szkolenia w województwie mazowieckim.
Sale konferencyjne w województwie mazowieckim.
Hotel konferencyjny w województwie mazowieckim.
Konferencje pod Warszawą.
Szkolenia pod Warszawą.
Sale konferencyjne pod Warszawą.
Hotel konferencyjny pod Warszawą.
Konferencje blisko Warszawy.
Szkolenia blisko Warszawy.
Sale konferencyjne blisko Warszawy.
Hotel konferencyjny blisko Warszawy.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.