Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław


Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław. Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w pobliżu […]

Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław.

Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku.

Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław dysponuje 162 pokojami. Oferuje zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni blisko 600 metrów kwadratowych, dysponuje 9 salami konferencyjnymi.

Dodatkowa powierzchnia do biznesowego wykorzystania na bankiet, event lub standing party, to dziedziniec o powierzchni 900 metrów kwadratowych, który pozwala na organizację dużych wydarzeń na świeżym powietrzu i w urokliwej atmosferze.

Restauracja Aquarelle pozwala na skorzystanie przygotowanych z najwyższą starannością specjałów.

Radisson Blu oferuje dziewięć wszechstronnych sal konferencyjnych, które są idealnym miejscem na konferencje, szkolenia, bankiety i firmowe imprezy we Wrocławiu. 

Największa sala hotelu konferencyjnego Radisson Blu Hotel Wrocław może pomieścić 160 osób, a na przestronnym dziedzińcu można organizować imprezy plenerowe do 600 osób. Dla wszystkich uczestników spotkań dostępne są urządzenia do wideokonferencji oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.

Zaplanuj konferencję lub szkolenie w dobrym stylu w naszym 5-gwiazdkowym hotelu we Wrocławiu

Organizując konferencję lub szkolenie w Radisson Blu Hotel we Wrocławiu, umieścisz swoich w odległości zaledwie kilku minut spacerem od głównych atrakcji Wrocławia w pobliżu wrocławskiego Rynku, Panoramy Racławickiej, w pobliżu Dworca Głównego PKP co na pewno ułatwi w pełni wykorzystać pobyt w stolicy Dolnego Śląska.

Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław znajduje się w pobliżu historycznego Rynku, w samym sercu miasta, jak również w pobliżu popularnych miejsc, takich jak Panorama Racławicka i Muzeum Narodowe, docenisz bliskość Placu Dominikańskiego, a lokalne lotnisko znajduje się zaledwie 11 km od hotelu. Dodatkowo hotel oferuje podziemny parking, centrum biznesowe i całodobowe centrum fitness. Wokół hotelu znajdują się liczne parki i promenady rzeczne, które zapewniają optymalne trasy do spacerów i joggingu.

Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław mieści 162 komfortowe pokoje i apartamenty. Każdy pokój zapewnia takie udogodnienia jak bezpłatny szybki bezprzewodowy Internet, żelazko i deska do prasowania, indywidualna kontrola klimatu oraz minibar. Wszyscy goście otrzymują również bezpłatny dostęp do sali fitness i studia urody. Wszystkie pokoje są dla niepalących.

Hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław dysponuje również strefą wellness na poziomie -1, gdzie znajduje się magiczna i prywatna VidaSpa, luksusowe warunki do wykonywania kompleksowych zabiegów kosmetycznych, masaży, rytuałów SPA oraz aromatycznych kąpieli. Trzy gabinety zabiegowe, w tym jeden z wanną SPA, urozmaicą pobyt i pozwolą w pełni zrelaksować się.

Jeżeli planujecie organizację prestiżowej konferencji lub szukacie sali konferencyjnej we Wrocławiu w województwie dolnośląskim hotel konferencyjny Radisson Blu Hotel Wrocław będzie idealnym miejscem. 

Kontakt
ul. Purkyniego 10
50-156 Wrocław
województwo dolnośląskie

Konferencja w województwie dolnośląskim.
Szkolenie w województwie dolnośląskim.
Sale konferencyjne w województwie dolnośląskim.
Hotel konferencyjny w województwie dolnośląskim.
Konferencja we Wrocławiu.
Szkolenie we Wrocławiu.
Sale konferencyjne we Wrocławiu.
Hotel konferencyjny we Wrocławiu.

 

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.