Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las


Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las. Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las, to wyjątkowy obiekt hotelowy, usytuowany w okolicach Jury Krakowsko – Częstochowskiej […]

Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las.

Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las, to wyjątkowy obiekt hotelowy, usytuowany w okolicach Jury Krakowsko – Częstochowskiej w miejscowości Woźniki.

Malownicze położenie hotelu konferencyjnego, w rozległym parku z zabytkowym drzewostanem, jest jednym z największych atutów tego obiektu. Hotel jest obiektem typu boutique. Wyróżnia go intymna atmosfera, kameralny urok oraz nienaganne maniery personelu.

Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las, to dworski hotel. Dworki, to sześć niezależnych, luksusowo urządzonych budynków usytuowanych na terenie hotelowego parku. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie intymność i kontakt z naturą. Goście mają dostęp do wszystkich atrakcji hotelowych, a każdy dworek posiada osobne wejście gwarantując gościom prywatność i niezależność.

Hotel konferencyjny, to nie tylko cisza i spokój, to także miejsce, które zapewnia idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych o różnym charakterze: szkoleń, konferencji, integracji, wyjazdów firmowych.

Pałac Czarny Las
Zdjęcie ze strony www.czarnylas.pl

Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las  gwarantuje idealną atmosferę do takich spotkań, zapewniając wyśmienite menu oraz profesjonalną obsługę. Zachęcamy do organizacji spotkań w restauracji, ale także w mniejszych kameralnych salach – Oranżerii, sali Kominkowej, klubie czy winiarni.

Wysoki standard, doskonała obsługa, wyśmienita kuchnia obfitująca w wyselekcjonowane produkty oraz nienagannie przygotowane dania i bufety zapraszają w hotelu konferencyjnym Pałac Czarny Las organizację szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie.

Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las oferuje 2 sale konferencyjno-bankietowe, 115 osobową salę Klasyczną oraz 60 osobową salę Pałacową.

Ponadto w Hotelu istnieje także możliwość zorganizowania mniejszych, kameralnych spotkań w bibliotece lub winiarni. Sale hotel konferencyjnego Pałac Czarny Las wyposażono w sprzęt techniczny i audiowizualny, m.in.: projektor, ekran, flipcharty, wskaźniki laserowe, bezprzewodowe łącze internetowe. Wszystkie sale są klimatyzowane.

Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las, to nie tylko pokoje i sale konferencyjne, to także strefa relaksu. W ofercie SPA i wellness znajdują się kompleksowe zabiegi i masaże oraz możliwość korzystania z sauny fińskiej.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie śląskim koło Częstochowy hotel konferencyjny Pałac Czarny Las jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Pałac Czarny Las
Czarny Las 8
42-289 Woźniki k. Częstochowy
województwo śląskie
www.czarnylas.pl

Konferencje w województwie śląskim.
Szkolenia w województwie śląskim.
Sale konferencyjne w województwie śląskim.
Hotel konferencyjny w województwie śląskim.
Konferencje blisko Częstochowy.
Szkolenia blisko Częstochowy.
Sale konferencyjne blisko Częstochowy.
Hotel konferencyjny blisko Częstochowy.
Konferencje w Czarnym Lesie.
Szkolenia w Czarnym Lesie.
Sale konferencyjne w Czarnym Lesie.
Hotel konferencyjny w Czarnym Lesie.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.