Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna


Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna. Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna, to 4-gwiazdkowy butikowy hotel w stylu etno, ze SPA i basenem, nowoczesnym […]

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna.

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna, to 4-gwiazdkowy butikowy hotel w stylu etno, ze SPA i basenem, nowoczesnym centrum konferencyjnym i restauracją w Piwnicznej Zdroju niedaleko Nowego Sącza w Małopolsce. 

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna SPA & Conference, to także zdobywca tytułów Super Star w kategorii Rising Star HOTEL BRAND AWARDS 2015, OBJAWIENIE ROKU SPA w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 2014/15, Sukces Roku 2015, Najlepszy Obiekt Noclegowy Beskidu Sądeckiego oraz NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2014. 

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna SPA & Conference, to jedyny butikowy hotel w Polsce zaprojektowany w stylu etno, który łączy elementy folkloru łemkowskiego z oszczędnym i eleganckim minimalizmem. Wystrój i kolorystyka hotelu nawiązują do bogatej kultury Czarnych Górali, jak nazywa się górali rytersko-piwniczańskich.

W hotel konferencyjnym do dyspozycji uczestników konferencji, szkoleń, wyjazdów firmowych jest 21 pokojów plus 15 apartamentów. Największą zaletą hotelu konferencyjnego Hotel Piwniczna  jest jednak jego butikowy, kameralny i jednocześnie luksusowy charakter. 

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna
Zdjęcie ze strony www.hotelpiwniczna.pl

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna SPA & Conference oferuje organizację konferencji, seminariów, szkoleń, eventów, spotkań firmowych i wyjazdów integracyjnych. 

Specjalnie z myślą o klientach biznesowych w ofercie hotelu konferencyjnego Hotel Piwniczna znajdują się dwie nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 170 m2, mogące pomieścić ok. 120 uczestników. To one przyciągają do Piwnicznej uczestników konferencji i szkoleń, a także zwykłych spotkań biznesowych.

Układ sal konferencyjnych jest dowolny i uzależniony od indywidualnych potrzeb organizatorów. Największa sala konferencyjna pomieści 120 osób. 

Hotel konferencyjny Hotel Piwniczna SPA & Conference oferuje organizację konferencji, seminariów, szkoleń, eventów, spotkań firmowych i wyjazdów integracyjnych.  oferuje także standardowe wyposażenie sal konferencyjnych w laptop i projektor, ekran, pilot ze wskaźnikiem laserowym, zestaw nagłośnienia wraz z mikrofonami bezprzewodowymi, stolik recepcyjny przed salą i dowolny układ sali wraz ze stolikiem prezydialnym.

Kontakt 
ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5
33-350 Piwniczna-Zdrój
województwo małopolskie
www.hotelpiwniczna.pl

Konferencje w województwie małopolskim.
Szkolenia w województwie małopolskim.
Sale konferencyjne w województwie małopolskim.
Hotel konferencyjny w województwie małopolskim.

Konferencje w Małopolsce.
Szkolenia w Małopolsce.
Sale konferencyjne w Małopolsce.
Hotel konferencyjny w Małopolsce.

Konferencje w Piwniczna-Zdrój.
Szkolenia w Piwniczna-Zdrój.
Sale konferencyjne w Piwniczna-Zdrój.
Hotel konferencyjny w Piwniczna-Zdrój.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.