Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski


Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski. Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski, to resort wypoczynkowo-konferencyjny nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie w Wielkopolsce. W hotelu […]

Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski.

Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski, to resort wypoczynkowo-konferencyjny nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie w Wielkopolsce.

W hotelu konferencyjnym Hotel Sułkowski znajdziemy wygodne pokoje, sale konferencyjne, basen, wellness, SPA, jezioro, wypoczynek, restaurację, także na plaży, chatę grillową – to całoroczny hotel rodzinny, a jednocześnie największy w regionie obiekt konferencyjny, eventowy i szkoleniowy, który oferuje kompleksową i profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, wyjazdów firmowych i imprez integracyjnych.

Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski, to idealne miejsce na konferencję połączoną z rozrywką i wypoczynkiem. Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski, to przepięknie zlokalizowany, nowoczesny hotel oraz centrum konferencyjne w Wielkopolsce. Jakie są jego atuty?

Nowe zaplecze basen, wellness i SPA, na które składają się basen kryty z hydromasażami wraz z sauną i łaźnią, sala fitness oraz gabinet masażu. 

Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski położony jest nad samym brzegiem Jeziora Dominickiego, w samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, na kajakowym szlaku konwaliowym, niedaleko trasy Poznań-Wrocław, na wysokości Leszna.

Taka lokalizacja pozwala zapewnić szereg atrakcji. Prywatna, szeroka, piaszczysta plaża, to niezaprzeczalny i wyjątkowy atut hotelu i doskonałe miejsce na organizację imprez outdoor: integracja, piłka plażowa, ognisko na plaży, kajaki, żaglówki, rowerki wodne, windsurfing, zewnętrzne SPA (plażowa sauna i balia z gorącą wodą), wycieczki rowerowe, nordic walking, bryczki i jazda konna.

Sale konferencyjne Hotel Sułkowski
Zdjęcie ze strony www.hotelsulkowski.pl

Oferta konferencyjna hotelu konferencyjnego Hotel Sułkowski, to 7 sal konferencyjnych, 72 pokoje hotelowe (190 miejsc noclegowych), ponad 1000 metrów kwadratowych sal konferencyjnych, dobra lokalizacja – szybki i łatwy dojazd. Największa sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 300 mkw pomieści nawet 300 osób. 

To właśnie w hotelu konferencyjnym Hotel Sułkowski po raz pierwszy w Polsce powstał innowacyjny pomysł połączenia hotelowych sal konferencyjnych z prozdrowotnymi grotami solnymi. Dzięki takiej integracji powstała niepowtarzalna usługa oferująca szkolenia, konferencje, spotkania firmowe w fuzji z prozdrowotnym wpływem na organizm człowieka groty solnej i tężni solankowej. Jeśli dodamy do tego jeszcze specjalnie przygotowane menu, to mamy kompleksową ofertę konferencji, które jednocześnie poprawiają samopoczucie i zdrowie uczestników! 

Wielkim atutem hotelu konferencyjnego Hotel Sułkowski jest jego lokalizacja. Hotel konferencyjny położony jest w Boszkowie nad brzegiem Jeziora Dominickiego, blisko trasy Poznań – Wrocław, na wysokości Leszna. Hotel Sułkowski dysponuje ponadto parkingiem na kilkaset miejsc.

Jeśli szukacie hotelu konferencyjnego na organizację konferencji, szkolenia, eventu lub wyjazdu firmowego w województwie wielkopolskim, niedaleko Poznania, koło Leszna w Boszkowie, to polecamy sale konferencyjne w hotelu konferencyjnym Hotel Sułkowski w jednym z najlepszych w Wielkopolsce miejsc na organizację konferencji.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Sułkowski
ul. Dworcowa 15
Boszkowo Letnisko
64-140 Włoszakowice
województwo wielkopolskie

Konferencje w województwie wielkopolskim.
Szkolenia w województwie wielkopolskim.
Sale konferencyjne w województwie wielkopolskim.
Hotel konferencyjny w województwie wielkopolskim.

Konferencje w Wielkopolsce.
Szkolenia w Wielkopolsce.
Sale konferencyjne w Wielkopolsce.
Hotel konferencyjny w Wielkopolsce.

Konferencje blisko Poznania.
Szkolenia blisko Poznania.
Sale konferencyjne blisko Poznania.
Hotel konferencyjny blisko Poznania.

Konferencje koło Leszna.
Szkolenia koło Leszna.
Sale konferencyjne koło Leszna.
Hotel konferencyjny koło Leszna.

Konferencje w Boszkowo Letnisko.
Szkolenia w Boszkowo Letnisko.
Sale konferencyjne w Boszkowo Letnisko.
Hotel konferencyjny w Boszkowo Letnisko.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.