Hotel konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu


Hotel Ramka w Poznaniu. Hotel Ramka w Poznaniu, to niepowtarzalne miejsce w zachodnim Poznaniu, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu […]

Hotel Ramka w Poznaniu.

Hotel Ramka w Poznaniu, to niepowtarzalne miejsce w zachodnim Poznaniu, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu hotelowego i nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi rzadko spotykanymi w polskim hotelarstwie.

Hotel konferencyjny w Poznaniu wyróżnia się, zarówno bryłą architektoniczną, jak i wyjątkowo nowoczesnym wnętrzem, wykorzystującym elementy nazywane przez inwestora „cyber barokowe”.

Hotel konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu
Zdjęcie ze strony www.hotelramka.pl

Konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu

położony jest w zachodniej części Poznania. Hotel składa się z dwóch budynków. W budynku A znajduje się 26 dwuosobowych pokojów oraz 7 apartamentów z jacuzzi! Natomiast budynek B składa się z dwóch sal konferencyjnych – o powierzchni 35m2 i 160 m2– oraz z sali restauracyjnej. Największa sala konferencyjna pomieści 120 osób, a sala restauracyjna hotelu pomieści nawet do 400 osób.

Na dachu hotelu konferencyjnego Hotel Ramka w Poznaniu  znajduje się restauracja hotelowa z 240-metrowym tarasem, z którego rozpościera się widok na Poznań i poznańskie lotnisko Ławica. Restauracja w hotelu konferencyjnym Hotel Ramka w Poznaniu jest na tyle obszerna, że jest w stanie pomieścić swoim wnętrzu wszelkiego rodzaju eventy – bankiet, wystawa, stoiska targowe, a nawet prezentacja samochodów.

Nawet elewacja w hotelu konferencyjnego Hotel Ramka w Poznaniu jest wyjątkowa. Szklana elewacja została utworzona została z 50 tysięcy elementów złotej i chromowanej mozaiki, która mieni się futurystycznym światłem!

Nic w tym hotelu nie jest pospolite. Wystrój wnętrz hotelu, to zabytkowe perełki sztuki meblarskiej, które zostały starannie odnowione i dają miejscu niepowtarzalny klimat. Pięknie odrestaurowane stare meble doskonale uzupełniają nowoczesny układ pokojów.

Hotel konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu jest także hotelem ekologicznym. Cały budynek, przy pełnym oświetleniu zewnętrznym i wewnętrznym pobiera tyle energii elektrycznej, co bezprzewodowy czajnik!

Zastosowano ekologiczne technologie ogrzewania, bazujące na odnawialnych źródłach energii. Woda podgrzewana jest przez kolektory słoneczne. Hotel częściowo pozyskuje energię z ognisk fotowoltaicznych. W części parkingowej posadzono rośliny przystosowane do egzystencji w miejscach całkowicie zaciemnionych.

Hotel konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu, to pierwsze miejsce w Poznaniu, w którym można naładować samochód z napędem elektrycznym i to za darmo! Wszystkie rozwiązania ekologiczne, które jednocześnie obniżają koszty utrzymania, pozwalają zaoferować konkurencyjne ceny. 

Hotel konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu, to najlepszy butikowy hotel w Poznaniu, który dodatkowo oferuje darmowy parking dostępny jest na terenie obiektu.

Jeżeli szukacie hotelu konferencyjnego na konferencję, szkolenie, event lub wyjazd firmowy w województwie wielkopolskim w Poznaniu Hotel konferencyjny Hotel Ramka w Poznaniu będzie dobrym wyborem.

Lokalizacja hotelu konferencyjnego Hotel Ramka w Poznaniu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie: 8km
Stary Rynek w Poznaniu: 9km
Port lotniczy Poznań Ławica: 3km
Dworzec PKP: 9km

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Ramka 
Wejherowska 10
60-446 Poznań
województwo wielkopolskie
www.hotelramka.pl

Konferencje w Poznaniu.
Szkolenia w Poznaniu.
Sale konferencyjne w Poznaniu.
Hotel konferencyjny w Poznaniu.

Konferencje w Wielkopolsce.
Szkolenia w Wielkopolsce.
Sale konferencyjne w Wielkopolsce.
Hotel konferencyjny w Wielkopolsce.

Konferencje w województwie wielkopolskim.
Szkolenia w województwie wielkopolskim.
Sale konferencyjne w województwie wielkopolskim.
Hotel konferencyjny w województwie wielkopolskim.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.