Agencja eventowa i marketingowa FSWO


Agencja eventowa i marketingowa FSWO. Agencja eventowa i marketingowa FSWO, to agencja 360°, która od ponad 10 lat zajmuje się […]

Agencja eventowa i marketingowa FSWO.

Agencja eventowa i marketingowa FSWO, to agencja 360°, która od ponad 10 lat zajmuje się wsparciem biznesu i organizatorów imprez firmowych w obszarze działań eventowych, marketingowych, sprzedażowych oraz HR’u.

Agencja FSWO tworzy kompleksowe rozwiązania uwzględniające wiedzę oraz doświadczenie jej kadry z różnych obszarów zarządzania organizacją. Kompleksowo realizuje kampanie employer brandingowe, projektuje działania zwiększające zaangażowanie oraz lojalność pracowników i klientów, zwiększa skuteczność działania sił sprzedaży, a także opracowuje pełną komunikację marki wraz z działaniami aktywizującymi.

Agencja eventowa i marketingowa FSWO wywodzi się z branży eventowej, dlatego też event jest nieodłącznym narzędziem  jej działań. Poprzez swoje działania pokazuje klientom, jak mogą wykorzystać swój potencjał i projektujemy kampanie, gdzie event jest jednym z tych narzędzi, które przekłada się na osiągnięcie celów biznesowych.

Agencja eventowa i marketingowa FSWO, to 10 lat doświadczenia i nawet 370 eventów rocznie!

W odpowiedzi na Państwa zapytanie specjaliści z FSWO opracują pełną komunikację marki wraz z działaniami aktywizującymi klientów i konsumentów. Wykorzystają eventy do urzeczywistnienia idei oraz nawiązania trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

FSWO KGHM Legnica fot. Łukasz Borys
Zdjęcie ze strony www.fswo.pl

Pełna oferta agencji marketingowej FSWO:

Strategia FSWO – spójne podejście do biznesu wpływa na jego rozwój. Na bazie dokładnej analizy agencja tworzy kompleksowe strategie komunikacji firmy, proponując rozwiązania, które wyróżnią markę na tle konkurencji, wyznaczą cele, zasady i reguły nadając kierunek marketingowym działaniom przedsiębiorstwa. 

Działania PR  – kształtuje wizerunek organizacji poprzez zaplanowanie i realizacje działań, które wpływają na wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym. Dostarcza kompletne rozwiązania komunikacyjne, wsparcie strategiczne i koncepcje kreatywne, integrując tym samym działania promocyjne z wizerunkowymi. 

Design – zapewnia kompleksową identyfikację wizualną firmy: indywidualne projekty graficzne, projekt logotypu, księga znaku, szablony druków firmowych, zasady tworzenia reklam itp. Projektuje materiały graficzne i wydruki. Wszystko to spójne z koncepcją wydarzenia i brand bookiem marki.

Event – zajmuje się kompleksową organizacją eventów biznesowych, które wzmacniają wizerunek marki w oczach klientów, pracowników i otoczenia biznesowego. Zapewnia kompleksową obsługę wydarzeń pod kątem artystycznym, multimedialnym, technicznym, logistycznym i marketingowym. Realizacje agencji wyróżniają się nowoczesnymi i niezapomnianymi atrakcjami, łącząc narzędzia marketingowe z najnowszymi trendami.

Platformy i aplikacje – tworzy platformy i aplikacje angażujące uczestników: strony internetowe, dedykowane aplikacje, wirtualną rzeczywistość, a także web & mobile design. 

Gadżety reklamowe – FSWO jest dystrybutorem gadżetów reklamowych wielu kluczowych i międzynarodowych marek. Zapewnia personalizację upominków zgodną z brand bookiem marki. 

Agencja FSWO kompleksowo realizuje także kampanie employer brandingowe. Pomaga tworzyć synergiczne i efektywne zespoły. Projektuje działania zwiększające zaangażowanie i lojalność pracowników.

Event – działania employer brandingowe warto wzbogacić, a nawet w pełni oprzeć na narzędziu jakim jest event. Przemyślane eventy budują wizerunek marki w oczach klientów, pracowników i otoczenia biznesowego.

Działania CSR – przygotuje kompleksowe realizacje w obszarze CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu), które budują zaangażowanie pracowników.

W ofercie FSWO jest także zwiększanie skuteczność działania sił sprzedaży. Agencja buduje programy motywujące i angażujące pracowników. Realizuje działania wpływające na relacje biznesowe i nowe kontakty handlowe.

Wyjazdy incentive – organizuje wyjazdy incentive, które wzmacniają przekaz marki, budują lojalność, angażują, dodają motywacji i pogłębiają wzajemne relacje. 

Agencja realizuje ponad 300 eventów rocznie. Jej realizacje wyróżniają się nowoczesnymi i niezapomnianymi atrakcjami, łącząc narzędzia marketingowe z najnowszymi trendami. 

FSWO zajmuje się profesjonalną kompleksową organizacją eventów biznesowych m.in.: konferencji, kongresów, targów, jubileuszy, imprez okolicznościowych, celebracji, corocznych spotkań całej załogi, road show i wielu, wielu innych. Spotkanie integracyjne, coroczny bankiet i wiele innych eventów możliwych do realizacji na świeżym powietrzu.

Warsztaty team buildingowe zazwyczaj mają na celu integrację i zbudowanie efektywnego zespołu, który pracując razem doświadcza efektu synergii – razem uzyskujemy lepszy wynik niż osobno. Team buildingi zbudowane są na metodologii i narzędziach szkoleniowych, dzięki czemu oprócz świetnej zabawy uczestnicy mogą pracować nad tym, by poprawić komunikację, uczyć się udzielania feedbacku czy konstruktywnego rozwiązywania konfliktów.

Agencja eventowa FSWO może być także pomocna przy wyborze miejsca na event, znalezieniu przestrzeni eventowej lub najlepszej oferty z hotelu konferencyjnego. 

KONTAKT

HQ LESZNO
ul. Miła 19a/
64-100 Leszno
leszno@fswo.pl

ODDZIAŁ KRAKÓW
ul. Konstantego Brandla 3/
30-732 Kraków
krakow@fswo.pl

PROJEKTY MARKETINGOWE
Małgorzata Machynia: (+48) 606 621 780, malgorzatamachynia@fswo.pl

PROJEKTY EVENTOWE
Przemysław Machynia: (+48) 500 685 523, przemyslawmachynia@fswo.pl

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.