Centrum Konferencyjne Dzikie Wino


Centrum Konferencyjne Dzikie Wino. Centrum Konferencyjne Dzikie Wino, to miejsce , w którym elegancja oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół łączy […]

Centrum Konferencyjne Dzikie Wino.

Centrum Konferencyjne Dzikie Wino, to miejsce , w którym elegancja oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół łączy się z profesjonalizmem na wysokim poziomie.

Centrum Konferencyjne Dzikie Wino, to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne. Piękny starodrzew, wyjątkowy krajobraz oraz niespotykana architektura zapewni chwile wytchnienia od miejskiego zgiełku, a profesjonalna infrastruktura oraz zaplecze dają gwarancję organizacji udanej konferencji, szkolenia, integracji lub wyjazdu firmowego.   

Dogodne położenie Centrum Konferencyjnego Dzikie Wino w sercu Polski, przy trasie Łódź – Wrocław powoduje, że oferta konferencyjna obiektu skierowana jest do gości z całego kraju.

Organizatorzy konferencji mają do dyspozycji 34 pokoje, które łącznie zapewniają 70 miejsc noclegowych.

Centrum konferencyjne Dzikie Wino Łódzkie
Zdjęcie ze strony www.dzikiewino.com.pl

Szkolenia w Centrum Konferencyjnym Dzikie Wino? Obiekt dysponuje 4 salami konferencyjnymi. Każda sala jest klimatyzowana i wyposażona w sprzęt multimedialny. Największa sala konferencyjna jest w stanie pomieścić do nawet 150 os.

Atrakcje w Centrum Konferencyjnym Dzikie Wino?  Piękny teren i architektura obiektu szkoleniowo-konferencyjnego pozwala na różnoraką formę spędzania czasu. Istnieje możliwość organizacji imprez plenerowych, zarówno przy ognisku, pokaźnych rozmiarów grillu bądź na jednym z tarasów.

Centrum Konferencyjne Dzikie Wino możemy dodatkowo zaproponować organizację innych atrakcji m.in. zabawa w kasyno, stół bilardowy, impreza muzyczna na świeżym powietrzu, występy zespołów, paintball, pokazy barmańskie, szablowanie szampana, pokaz przygotowanie i degustacja sushi, zabawy w terenie np. poszukiwanie skarbów, imprezę o charakterze regionalnym (swojskie jedzenie i trunki), organizację ścianki wspinaczkowej. Co ważne w okolicy znajduje się także basen, stadnina koni oraz tor quadowy. 

Łask jest położony zaledwie niecałe 40 km od Łodzi. Łask może poszczycić się długą historią. Jeżeli odwiedzamy Łask latem, to miejscem godnym uwagi jest kąpielisko miejskie. Znajduje się nad zalewem rzeki Grabi i Pisi. Urocza wysepka na środku tego akwenu wodnego jest wspaniałym celem wypraw kajakowych. Ciekawą propozycją jest wybranie się na wyprawę rowerową szlakiem zabytkowych młynów nad Grabią. Niektóre z nich są odrestaurowane i pełnią dzisiaj funkcję restauracji. Szlak prowadzi przez cudowne tereny Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki i gwarantuje niezapomniane przeżycia dla osób kochających kontakt z naturą. Odwiedzając Łask, koniecznie wybierzcie się do Kolumny. Ta część miasta to stare letnisko. 

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie łódzkim koło Łodzi w Łasku hotel konferencyjny Centrum Konferencyjne Dzikie Wino jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Centrum Konferencyjne Dzikie Wino
ul. Hallera 49
98-100 Wiewiórczyn k./Łasku
województwo łódzkie
www.dzikiewino.com.pl 

Konferencje w województwie łódzkim.
Szkolenia w województwie łódzkim.
Sale konferencyjne w województwie łódzkim.
Hotel konferencyjny w województwie łódzkim.
Konferencje w Łasku.
Szkolenia w Łasku.
Sale konferencyjne w Łasku.
Hotel konferencyjny w Łasku.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.