Hotele konferencyjne w Łodzi.

Hotele konferencyjne w Łodzi. Oto kilka propozycji na hotele konferencyjne w Łodzi: DoubleTree by Hilton Hotel Łódź – Ten hotel […]

Hotele konferencyjne w Łodzi.

Oto kilka propozycji na hotele konferencyjne w Łodzi:

DoubleTree by Hilton Hotel Łódź – Ten hotel znajduje się w samym centrum Łodzi i oferuje wiele sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 500 osób. W hotelu znajduje się również centrum biznesowe oraz klub fitness.

Andel’s Hotel Łódź – Ten hotel położony jest w pobliżu Starego Miasta i oferuje wiele sal konferencyjnych, w tym salę balową, która pomieści do 450 osób. Hotel oferuje również centrum biznesowe, klub fitness oraz spa.

Novotel Łódź Centrum – Ten hotel znajduje się w samym centrum miasta i oferuje 7 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 300 osób. W hotelu znajduje się również centrum biznesowe, klub fitness oraz sauna.

Qubus Hotel Łódź – Ten hotel położony jest nad rzeką Łódź i oferuje wiele sal konferencyjnych, w tym salę balową, która pomieści do 400 osób. Hotel oferuje również centrum biznesowe, klub fitness oraz saunę.

Holiday Inn Łódź – Ten hotel znajduje się w pobliżu centrum miasta i oferuje wiele sal konferencyjnych, w tym salę balową, która pomieści do 350 osób. Hotel oferuje również centrum biznesowe, klub fitness oraz saunę.

Mam nadzieję, że ta lista pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego hotelu konferencyjnego w Łodzi.

Hotele konferencyjne poza centrum Łodzi.

Oto kilka propozycji na hotele konferencyjne poza centrum Łodzi:

Hotel Łódźki Business Spa – Ten hotel znajduje się w miejscowości Zgierz, około 10 km od centrum Łodzi. Oferuje on kilka sal konferencyjnych, które pomieszczą do 250 osób. Hotel oferuje również centrum biznesowe, spa oraz basen.

Hotel Tobaco Łódź – Ten hotel znajduje się w dzielnicy Widzew, około 5 km od centrum Łodzi. Oferuje on kilka sal konferencyjnych, które pomieszczą do 200 osób. W hotelu znajduje się również centrum biznesowe oraz klub fitness.

Best Western Hotel Trybunalski – Ten hotel znajduje się w miejscowości Aleksandrów Łódzki, około 15 km od centrum Łodzi. Oferuje on kilka sal konferencyjnych, które pomieszczą do 350 osób. Hotel oferuje również centrum biznesowe oraz klub fitness.

Reymont Hotel Łódź – Ten hotel znajduje się w dzielnicy Bałuty, około 5 km od centrum Łodzi. Oferuje on kilka sal konferencyjnych, które pomieszczą do 180 osób. W hotelu znajduje się również centrum biznesowe oraz klub fitness.

Hotel Focus Łódź – Ten hotel znajduje się w dzielnicy Widzew, około 6 km od centrum Łodzi. Oferuje on kilka sal konferencyjnych, które pomieszczą do 200 osób. Hotel oferuje również centrum biznesowe oraz klub fitness.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego hotelu konferencyjnego poza centrum Łodzi.

Hotele konferencyjne w Łodzi znajdziecie w naszej bezpłatnej wyszukiwarce hoteli konferencyjnych www.hotelkonferencyjny.pl

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.