Hotele konferencyjne we Wrocławiu


Hotele konferencyjne we Wrocławiu. Hotele konferencyjne we Wrocławiu. Wrocław, to niemal idealne miasto do organizacji konferencji czy szkoleń firmowych. We […]

Hotele konferencyjne we Wrocławiu.

Hotele konferencyjne we Wrocławiu. Wrocław, to niemal idealne miasto do organizacji konferencji czy szkoleń firmowych. We Wrocławiu mamy ogromny wybór hoteli konferencyjnych, pełen przekrój sal konferencyjnych oraz bogatą ofertę pozostałych miejsc konferencyjnych. Wrocław i okolice pod Wrocławiem polecają się na konferencje i szkolenia.

Poniżej prezentujemy listę kilku wybranych hoteli konferencyjnych różnorodnych pod względem stylu, zaplecza oraz lokalizacji, ale w naszej bezpłatnej wyszukiwarce hoteli konferencyjnych znajdziecie wszystkie hotele konferencyjne we Wrocławiu i to dokładnie z pożądanej lokalizacji!

Qubus Hotel Wrocław

zapewnia doskonałe warunki do organizacji wydarzeń takich jak konferencje, szkolenia biznesowe, spotkania firmowe czy warsztaty. Sale konferencyjne i szkoleniowe, którymi dysponuje we Wrocławiu obiekt są w pełni wyposażone i stanowią kompleksowe zaplecze. Dodatkowym atutem Qubus Hotel Wrocław jest lokalizacja – hotel konferencyjny znajduje się w ścisłym centrum miasta – niecałe 150 metrów od wrocławskiego Rynku. Centrum konferencyjne Qubus Hotel Wrocław proponuje 2 klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w system ruchomych, dźwiękoszczelnych ścian, które pomieszczą 80 osób. Sprzęt konferencyjny, który zapewnia Qubus Hotel Wrocław w swoich salach konferencyjnych, to ekran, rzutnik, mikrofon bezprzewodowy. Dodatkowo Qubus Hotel Wrocław oferuje specjalne ceny na noclegi dla uczestników konferencji.

ART Hotel

Także w samym centrum Wrocławia funkcjonuje inny hotel konferencyjny ART Hotel. Jeśli więc zależy Wam na konferencji i szkoleniu w centrum Wrocławia, powyższy i ten hotel konferencyjny będą idealnym rozwiązaniem. ART Hotel to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia – sale konferencyjne zachwycają stylem, podnoszą prestiż konferencji i szkoleń, jakie są organizowane we Wrocławiu.

Q Hotel Plus Wrocław

Hotele konferencyjne we Wrocławiu. Trochę dalej od centrum Wrocławia, ale wcale nie daleko jest położony niemal nowy hotel konferencyjny Q Hotel Plus. Centrum konferencyjne o powierzchni ponad 500 m² czyni Q Hotel Plus Wrocław doskonałym miejscem na organizację konferencji i szkoleń we Wrocławiu. W Q Hotel możecie zaplanować konferencję lub szkolenie nawet dla ponad 200 osób oraz zaoferować nocleg w 127 pokojach. Q Hotel Plus we Wrocławiu na tle innych hoteli konferencyjnych we Wrocławiu wyróżniają m.in. duże okna zapewniające dostęp do światła dziennego. Sale są w pełni wyposażone, a zaplecze gastronomiczne gwarantuje powodzenie każdego wydarzenia.

Hotel konferencyjny Vega we Wrocławiu.

Także w niewielkiej odległości od wrocławskiego Rynku, ale dobrze skomunikowany jest wrocławski hotel konferencyjny Hotel Vega, który oferuje bogate zaplecze idealne na szkolenia, spotkania i konferencje. Wrocław, to dynamiczne miasto biznesu i nauki, bardzo dobrze skomunikowane zresztą Polski, co sprawia, że jest doskonałą lokalizacją na konferencje i szkolenia. Wrocławski Hotel Vega oferuje dwie wielofunkcyjne sale konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym. Dla organizatorów konferencji i uczestników konferencji odwiedzających Wrocław Hotel Vega proponuje rabaty na noclegi, jak również pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji.

Hotel Patio Wrocław

Kolejnym hotelem konferencyjnym położonym w sercu Wrocławia, ale w strefie umiarkowanej ciszy, tuż nad fosą jest trzygwiazdkowy hotel konferencyjny Hotel Patio we Wrocławiu. Hotel konferencyjny Hotel Patio we Wrocławiu, to doskonały wybór dla biznesu i idealne miejsce na organizację szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego w samym sercu Wrocławia! Oferuje mieszczące od 5 do 60 osób 3 sale konferencyjne o różnych wielkościach, z kompleksowym wyposażeniem. Nowoczesny design i nowe wyposażenie z pewnością wpłyną na wysoki komfort organizowanych konferencji i szkoleń.

Hotele konferencyjne we Wrocławiu. Co można zyskać wybierając Hotel Patio na organizację konferencji lub szkolenia? Nowoczesne sale, idealną lokalizację, dogodny dojazd, pełne zaplecze techniczne – rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie, szybkie łącze Wi-Fi, parking dla uczestników konferencji czy szkolenia.

Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław

Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław oferuje możliwość organizacji konferencji we Wrocławiu, ale z dala od zgiełku wrocławskiego centrum. Usytuowany na wylocie z Wrocławia w kierunku Poznania, tuż przy trasie S5 i obwodnicy Wrocławia Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław oddaje do dyspozycji organizatorów szkoleń i konferencji przygotowane pod kątem zaplecza technicznego i przestrzennego sale konferencyjne wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu, profesjonalne nagłośnienie każdej sali konferencyjnej, możliwość wykonywania połączeń konferencyjnych, tablice, projektory i ekrany do prezentacji, mikrofony bezprzewodowe. W przygotowanych salach konferencyjnych Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław może zmieścić się od 35 do nawet 250 osób, a same pomieszczenia można połączyć ze sobą za pomocą technologii audiowizualnych, tworząc pomieszczenie konferencyjne na łącznie 400 uczestników. Uczestnikom wrocławskich konferencji Hotel konferencyjny Jasek Premium Wrocław zapewnia 250 miejsc noclegowych.

Centrum kongresowe Haston

Hotele konferencyjne we Wrocławiu. Innym hotelem konferencyjnym położonym w tej samej części Wrocławia, usytuowanym na wylocie z Wrocławia w kierunku Poznania, tuż przy trasie S5 i obwodnicy, jest centrum kongresowe Haston we Wrocławiu. Hotel konferencyjny Haston we Wrocławiu jest w stanie pomieścić do 600 osób. Haston Congress Center należy do kompleksu Haston City Hotel we Wrocławiu. To funkcjonalne i nowoczesne centrum kongresowe i konferencyjne, oferujące wynajem pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie sale konferencyjne w hotelu konferencyjnym Haston we Wrocławiu wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz szybki dostęp do Internetu.

Na centrum kongresowe i konferencyjne Haston we Wrocławiu składa się także sala bankietowa o powierzchni blisko 600 mkw, własny parkiet o powierzchni 200 mkw oraz podest i bankietowe oświetlenie, dostęp do pomieszczenia bezpośrednio z parkingu, bezpośrednie wejście z parkingu na piętro Centrum Kongresowego. Ważnym atutem Hotel konferencyjny Haston we Wrocławiu jest oddzielenie od części hotelowej, co zapewnia komfort uczestnikom konferencji oraz gościom hotelu. Sale konferencyjne hotelu konferencyjnego Haston we Wrocławiu w standardzie wyposażone są w projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, flipchart, WiFi oraz mównicę.

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.