Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa


Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa. Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa. W samym sercu Mazowsza powstało miejsce […]

Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa.

Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa. W samym sercu Mazowsza powstało miejsce idealne do odpoczynku oraz organizacji pobytów biznesowych – konferencje, szkolenia, integracja, eventy. 

Hotel powstał w harmonii z naturą. Malowniczy teren zielony okalający hotel, to 54 ha lasów należących do Muzeum Wsi Mazowieckiej – Skansenu. Bliskość natury, niesamowita cisza oraz wyjątkowe położenie sprawiają, że pobyt w hotelu konferencyjnym Hotel Skansen Conference & Spa jest niezapomnianym przeżyciem.

Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa
Zdjęcie ze strony www.hotelskansen.pl

Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa, to nowoczesne centrum konferencyjne wyposażone w trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 560 m², mogące pomieścić jednorazowo w każdej z nich do 140 osób. Największa sala konferencyjna – sala widowiskowo – koncertowa ze sceną wyposażona w specjalne kabiny oraz sprzęt do tłumaczeń symultanicznych- pomieścić może nawet 300 osób.

W hotelu konferencyjnym Hotel Skansen Conference & Spa dostępnych jest 150 miejsc noclegowych w 50 pokojach. Dzięki panoramicznym oknom wszystkie pokoje hotelowe są w naturalny sposób doświetlone światłem dziennym, a otaczający budynek las wręcz przenika do pomieszczeń.

Na parterze hotelu znajduje się restauracja regionalna, w której serwowane są śniadania oraz dania kuchni regionalnej. 

Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa jest doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, eventy, kongresy, sympozja oraz imprezy integracyjne. Hotel znajduje się zaledwie 100 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknego lasu i terenów zielonych, na malowniczym terenie Skansenu w Sierpcu.

Hotel konferencyjny, to także zaplecze SPA i wellness, w tym kompleks basenów i saun, oferujący nie tylko relaks ale także świetną zabawę oraz dodatkowe atrakcje, takie jak kaskada wodna, deszczownica, gejzer, leżanki czy masaż ścienny. Kompleks basenowy składa się z basenu głównego, w którym wydzielono część pływacką i część rekreacyjną, brodzika dla dzieci, oraz basenu typu jacuzzi a także z jacuzzi zewnętrznego z doskonałą temperaturą nawet w zimowym okresie.

Jeżeli szukacie hotelu konferencyjnego na organizację konferencji, szkolenia, integracji, eventu lub zwykłego wyjazdu firmowego w województwie mazowieckim pod Warszawą hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa w Sierpcu będzie doskonałym wyborem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Skansen Conference & Spa 
ul. Gabriela Narutowicza 64
09-200 Sierpc
www.hotelskansen.pl

Konferencje w województwie mazowieckim.
Szkolenia w województwie mazowieckim.
Sale konferencyjne w województwie mazowieckim.
Hotel konferencyjny w województwie mazowieckim.

Konferencje pod Warszawą.
Szkolenia pod Warszawą.
Sale konferencyjne pod Warszawą.
Hotel konferencyjny pod Warszawą.

Konferencje w Sierpcu.
Szkolenia w Sierpcu.
Sale konferencyjne w Sierpcu.
Hotel konferencyjny w Sierpcu.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.