Największe hotele na konferencje w Polsce


Największe hotele na konferencje w Polsce Oto lista największych hoteli w Polsce, które są odpowiednie do organizacji konferencji: Sheraton Warsaw […]

Największe hotele na konferencje w Polsce

Oto lista największych hoteli w Polsce, które są odpowiednie do organizacji konferencji:

Sheraton Warsaw Hotel – Zlokalizowany w centrum Warszawy, hotel ten oferuje ponad 3 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 20 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 600 osób.

DoubleTree by Hilton Warsaw Conference Center & Spa – Ten hotel znajduje się w południowej części Warszawy i oferuje ponad 2 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 21 sal konferencyjnych, w tym salę balową, która pomieści do 900 osób.

Marriott Hotel Warsaw – Znajdujący się w centrum Warszawy, hotel ten oferuje ponad 2 600 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 21 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 800 osób.

Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre – Ten hotel położony jest w pobliżu centrum Warszawy i oferuje ponad 3 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 27 sal konferencyjnych, w tym największą o powierzchni ponad 1 200 metrów kwadratowych, która pomieści do 1 400 osób.

Vienna House Andel’s Cracow – Ten hotel znajduje się w centrum Krakowa i oferuje ponad 1 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 15 sal konferencyjnych, w tym salę balową, która pomieści do 450 osób.

Największe hotele na konferencje w Polsce. Czy są jeszcze w Polsce równie duże hotele konferencyjne?

W Polsce istnieje wiele innych dużych hoteli konferencyjnych, poza wymienionymi wyżej. Oto kilka przykładów:

InterContinental Warsaw – Ten hotel znajduje się w centrum Warszawy i oferuje ponad 1 700 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 12 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 1 000 osób.

Radisson Blu Sobieski Hotel Warsaw – Ten hotel położony jest w pobliżu centrum Warszawy i oferuje ponad 1 500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 18 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 700 osób.

Qubus Hotel Kraków – Ten hotel znajduje się w centrum Krakowa i oferuje ponad 1 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 9 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 600 osób.

Novotel Warszawa Centrum – Ten hotel znajduje się w centrum Warszawy i oferuje ponad 2 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 17 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 1 200 osób.

DoubleTree by Hilton Lodz – Ten hotel znajduje się w Łodzi i oferuje ponad 1 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 10 sal konferencyjnych, które pomieszczą nawet 500 osób.

Największe hotele na konferencje w Polsce. Jak definiujemy duży hotel konferencyjny?

Definicja dużego hotelu konferencyjnego może być nieco subiektywna i zależy od różnych czynników, takich jak lokalizacja, ilość sal konferencyjnych, liczba pokoi hotelowych i powierzchnia całkowita hotelu.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, duży hotel konferencyjny to taki, który ma wystarczającą ilość miejsca, aby zorganizować duże konferencje i eventy, a także oferuje wysoką jakość obsługi, wyposażenie techniczne, catering i zakwaterowanie dla uczestników.

Największe hotele na konferencje w Polsce. Największe hotele konferencyjne poza Warszawą.

Oto lista kilku największych hoteli konferencyjnych poza Warszawą:

DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center – Ten hotel położony jest w pobliżu centrum Krakowa i oferuje ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 16 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 2 000 osób.

International Conference Center in Katowice – Ten kompleks konferencyjny położony jest w samym centrum Katowic i oferuje ponad 15 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 18 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 2 300 osób.

Andel’s Hotel Łódź – Ten hotel położony jest w centrum Łodzi i oferuje ponad 3 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 12 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 1 200 osób.

Sheraton Grand Krakow – Ten hotel znajduje się w pobliżu centrum Krakowa i oferuje ponad 1 800 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 10 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 800 osób.

Hotel Narvil Conference & Spa – Ten hotel położony jest nad rzeką Narwią, około 40 km od Warszawy i oferuje ponad 1 600 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 20 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 1 200 osób.

Hilton Gdańsk – Ten hotel znajduje się w samym sercu Gdańska i oferuje ponad 1 500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 10 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 750 osób.

Hotel Tobaco in Łódź – Ten hotel znajduje się w centrum Łodzi i oferuje ponad 1 500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 7 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 350 osób.

Hotel Arche Geologiczna in Poznań – Ten hotel położony jest w pobliżu terenów targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich i oferuje ponad 1 400 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 5 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 300 osób.

Hotel Andersia in Poznań – Ten hotel położony jest w centrum Poznania i oferuje ponad 2 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 18 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 1 200 osób.

Największe hotele na konferencje w Polsce. Największe hotele konferencyjne zlokalizowane poza dużymi miastami.

Oto lista kilku największych hoteli konferencyjnych zlokalizowanych poza dużymi miastami:

Hotel St. Bruno in Giżycko – Ten hotel położony jest nad brzegiem jeziora Niegocin w Giżycku i oferuje ponad 2 500 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 7 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 1 000 osób.

Hotel Narvil Conference & Spa – Ten hotel położony jest w sercu Puszczy Kampinoskiej, około 40 km od Warszawy i oferuje ponad 1 600 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 20 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 1 200 osób.

Hotel Bursztynowy Palace in Jantar – Ten hotel położony jest nad morzem w miejscowości Jantar i oferuje ponad 1 300 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 6 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 300 osób.

Hotel Ossa Congress & Spa – Ten hotel położony jest w Ossie koło Rawa Mazowiecka i oferuje ponad 2 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 29 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 2 400 osób.

Hotel Józefina in Rzeszów – Ten hotel położony jest w centrum Rzeszowa i oferuje ponad 1 800 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, w tym 13 sal konferencyjnych, które pomieszczą do 500 osób.

Warto jednak pamiętać, że lista ta nie jest wyczerpująca i w Polsce istnieją również inne hotele konferencyjne, które oferują duże powierzchnie konferencyjne i doskonałą obsługę.

Największe hotele na konferencje w Polsce

W Polsce hotele konferencyjne, które oferują ponad 1 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej i co najmniej kilka sal konferencyjnych, zazwyczaj uważane są za duże hotele konferencyjne. Jednakże, niezależnie od tego, ile metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oferuje dany hotel, najważniejsze jest, aby spełniał potrzeby i wymagania klientów, którzy organizują tam swoje konferencje.

Największe hotele na konferencje w Polsce znajdziecie z łatwością w naszej bezpłatnej wyszukiwarce hoteli konferencyjnych www.hotelkonferencyjny.pl.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.