Polskie hotele konferencyjne


Polskie hotele konferencyjne     Polskie centra i obiekty kongresowe, hotele, centra kongresowe i ich podwykonawcy dostosowali się do zmian i […]

Polskie hotele konferencyjne    

Polskie centra i obiekty kongresowe, hotele, centra kongresowe i ich podwykonawcy dostosowali się do zmian i z powodzeniem wdrożyli rozwiązania, które pozwalają na organizację wysokiej jakości wydarzeń, nie tylko bezpiecznych, ale i zaawansowanych technologicznie.

Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze w Poznaniu, jako najważniejsze centrum handlowe w Polsce, posiada 16 w pełni wyposażonych hal wystawienniczych, około 81 zmodernizowanych sal konferencyjnych i jest wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny i funkcje. Oferuje również bezpieczny parking dla około 1.000 pojazdów i jest jednym z najbardziej bezpiecznych platform w kraju. Jest to jedyne centrum kongresowe w Polsce położone na wzgórzu.    

Polskie hotele konferencyjne

Hyatt Regency Warsaw 320-pokojowy hotel i centrum konferencyjne, położone w warszawskiej dzielnicy Mirów. Hotel, zbudowany wokół centralnego placu, stał się częścią mieszanego kompleksu zabudowy, obejmującego 2500 m2. Hotel oferuje szeroki zakres najwyższej klasy udogodnień, w tym wybór restauracji, bar i sale konferencyjne na bankiety. Hotel dysponuje salami konferencyjnymi o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych i 13 elastycznymi salami spotkań, które nie mają sobie równych w Warszawie, a jego lokalizacja jest dogodna do organizacji międzynarodowych spotkań, konferencji i imprez firmowych.    

Centrum fitness i 14 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych sprawiają, że hotel jest idealnym miejscem na relaks lub zorganizowanie każdego rodzaju spotkania. Sofitel oferuje luksusowe hotele z najwyższej klasy udogodnieniami na spotkania, imprezy i wesela. Hyatt Regency Warsaw oferuje najnowocześniejszą i inteligentną technologicznie salę konferencyjną w Warszawie z najlepszym zapleczem konferencyjno-bankietowym w kraju. Profesjonalnie wyposażony kompleks konferencyjny pozwala na zorganizowanie w hotelu konferencji i seminariów nawet dla 730 osób. Oprócz 281 komfortowych pokoi oferuje również znakomitą Brasserie Ogrodową i Cocktail Bar.           

Trzy przestronne i doskonale wyposażone sale konferencyjne mieszczące do 180 osób są idealne do organizacji konferencji, bankietów lub innych spotkań biznesowych. Hotel Ruben oferuje 87 luksusowych, eleganckich, przestronnych i klimatyzowanych pokoi, 3 pokoje typu junior suite i 4 apartamenty, 3 sale konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny, restaurację, w której można skosztować wykwintnych i kulturalnych dań, a także nowoczesną strefę relaksu. . Mamaison Hotel Le Regina Warszawa to hotel konferencyjno-biznesowy z 61 komfortowymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację, minibar, Wi-Fi, dostęp do Internetu oraz sejf. Apartamenty Kuba to hotel 4-gwiazdkowy, zaliczany do hoteli biznesowych.    

Polskie hotele konferencyjne    

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto położony jest zaledwie 8 minut spacerem od Europejskiego Centrum Solidarności. Wszyscy goście Hotelu Konferencyjnego Kuklówka mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi w pokojach. Parking tuż obok hotelu Goście Hotelu Kuklowka Conference mogą korzystać z następujących parkingów. Niestety, Hotel Kuklowka Conference nie serwuje śniadań.      

 

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.