Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference


Hotel Dana Business & Conference. Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference, to luksusowy hotel konferencyjny w centrum Szczecina. Hotel […]

Hotel Dana Business & Conference.

Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference, to luksusowy hotel konferencyjny w centrum Szczecina.

Hotel konferencyjny zapewnia komfortowy wypoczynek w luksusowych wnętrzach. Noclegi w eleganckich pokojach, urządzonych nowocześnie, z dbałością o równowagę estetyki oraz komfortu, będą przyjemnością.

Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference jest także miejscem spotkań biznesowych i różnego typu eventów. Do dyspozycji – oprócz 100 luksusowych pokojów – są również doskonale wyposażone sale konferencyjne, które sprawdzą się doskonale podczas organizacji wyjazdów firmowych, szkoleń, konferencji oraz bankietów w Szczecinie.

Sama lokalizacja hotelu konferencyjnego hotelu Dana Business & Conference jest także istotnym argumentem za wyborem tego obiektu. Szczecin to zielone miasto parków i lasów, usytuowane pomiędzy Puszczą Bukową, Wkrzańską oraz Goleniowską. 

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu konferencyjnego Hotel Dana Business & Conference znajdują się m.in. Teatr Lalek Pleciuga, Park Kasprowicza i Amfiteatr Szczeciński, Jasne Błonia, wały Chrobrego, Filharmonia Szczecińska, Zamek Książąt Pomorskich i Ogród Różany. 

Hotel Dana Szczecin
Zdjęcie ze strony www.hoteldana.pl

Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference powstał z myślą o stworzeniu perfekcyjnych warunków dla biznesu w samym centrum Szczecina. Hotel Dana Business & Conference posiada 5 sal konferencyjnych. Wnętrza hotelu sprawdzą się zarówno na małe szkolenia w kilkuosobowym gronie, jak i duże konferencje aż do 250 osób.

Sale konferencyjne hotelu konferencyjnego są klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt, a system modułowych ścian przesuwnych pozwala na modyfikację przestrzeni w zależności od potrzeb. Łączna powierzchnia centrum konferencyjnego, to 360m2. 

Sala bankietowa w hotelu konferencyjnym Hotel Dana Business & Conference w wieczorowym wydaniu prezentuje się klasycznie i elegancko – to znakomita oprawa dla biznesowego bankietu czy prestiżowej gali. W układzie bankietowym przy okrągłych stołach możemy ugościć do 140 osób.

Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference oferuje kameralne spotkania pracownicze, np. wigilie, szkolenia czy integracje, jak i duże eventy dla klientów lub partnerów, np. prezentacje, warsztaty, śniadania i lunche biznesowe czy spotkania w luźniejszej atmosferze. 

Strefa SPA w hotelu konferencyjnym Hotel Dana Business & Conference w centrum Szczecina, to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy pragną poczuć chwilę odprężenia w luksusowych warunkach. Do dyspozycji uczestników konferencji, szkoleń i pobytów bi9znesowych jest klasyczna sauna parowa oraz sauna sucha i sala fitness.

Jeżeli szukacie hotelu konferencyjnego na konferencję, szkolenie, spotkanie integracyjne lub wyjazd firmowy w województwie zachodniopomorskim w Szczecinie hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference będzie dobrym wyborem.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Dana Business & Conference
Al. Wyzwolenia 50
71-500 Szczecin
www.hoteldana.pl 
województwo zachodniopomorskie

Konferencje w województwie zachodniopomorskim. 
Szkolenia w województwie zachodniopomorskim. 
Sale konferencyjne w województwie zachodniopomorskim. 
Hotel konferencyjny w województwie zachodniopomorskim. 

Konferencje w Szczecinie. 
Szkolenia w Szczecinie.
Sale konferencyjne w Szczecinie. 
Hotel konferencyjny w Szczecinie. 

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.