Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą


Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą. Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą, to jeden z najbardziej malowniczo położonych obiektów w Jurze Krakowsko […]

Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą.

Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą, to jeden z najbardziej malowniczo położonych obiektów w Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Z okien pokoju można podziwiać pobliskie ruiny średniowiecznego Zamku Ogrodzieniec. Jest to też idealne miejsce na bazę wypadową podczas zwiedzania Jury.

Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą do dyspozycji organizatorów szkoleń, wyjazdów firmowych lub konferencji oddaje 50 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV oraz dostępem do sieci internet,

Co ważne w cenę noclegu wliczone jest śniadanie i monitorowany parking.

Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą w Podzamczu, to nowy obiekt położony na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd – w sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej między Częstochową a Katowicami.

W hotelu konferencyjnym Hotel Pod Figurą są dwie restauracje:
– Kryształowa – mieszcząca do 100 osób
– Zamkowa – mieszcząca do 120 osób
dodatkowo
– taras do 60 osób
– chata grillowa także na 60 osób.

Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą
Zdjęcie ze strony www.podfigura.pl

Dla Gości biznesowych hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą przygotował specjalną ofertę szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, a także bankietów i biesiad. Grupom biznesowym na wyjazdach firmowych hotel proponuje również aktywną organizację czasu wolnego:
– nocne zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec
– Jaskinia Głęboka – trasa ze skalnym labiryntem
– wycieczka z przewodnikiem po wybranych atrakcjach turystycznych Jury
– wspinaczka skałkowa
– spływy kajakowe
– przejażdżka quadami lub samochodami terenowymi.

Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą, to także idealne miejsce na zorganizowanie firmowego bankietu, imprezy integracyjnej czy uroczystej gali biznesowej.

Do dyspozycji organizatorów hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą oddaje salę Kryształową mieszczącą do 100 osób oraz salę Zamkową, utrzymaną w klimacie rycerskim, mieszczącą do 120 osób. Wiata grillową, usytuowana tuż za hotelem, z malowniczymi widokami na pola oraz Zamek Ogrodzieniec, pomieści do 60 gości.

Położenie hotelu konferencyjnego Hotel Pod Figurą u stóp ruin Zamku Ogrodzieniec sprawia, że jest to idealne również idealne miejsce na zorganizowanie pikników firmowych. Hotel dysponuje czterema terenami piknikowymi do wynajęcia, w tym terenem położonym bezpośrednio u stóp Zamku Ogrodzieniec, po sąsiedzku z wszystkimi atrakcjami jakie oferuje Park Rozrywki w Podzamczu. 

Podzamcze to wieś położona obecnie w województwie śląskim, niedaleko Zawiercia i miejscowości Ogrodzieniec.

Jeżeli szukacie hotelu konferencyjnego na konferencję, szkolenie, integrację lub zwykły wyjazd firmowy w województwie śląskim w pobliżu Jury Krakowsko – Częstochowskiej, niedaleko Zawiercia i Ogrodzieńca hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą będzie idealnym rozwiązaniem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Pod Figurą
ul. Wojska Polskiego 1B
42-440 Podzamcze
www.podfigura.pl

Konferencje koło Częstochowy.
Szkolenia koło Częstochowy.
Sale konferencyjne koło Częstochowy.
Hotel konferencyjny koło Częstochowy.

Konferencje w województwie śląskim.
Szkolenia w województwie śląskim.
Sale konferencyjne w województwie śląskim.
Hotel konferencyjny w województwie śląskim.

Konferencje koło Katowic.
Szkolenia koło Katowic.
Sale konferencyjne koło Katowic.
Hotel konferencyjny koło Katowic.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.