Bufet konferencyjny w hotelu


Bufet konferencyjny w hotelu. Zarządzanie cateringiem dla małych imprez towarzyszących podczas konferencji wymaga jednak profesjonalnego podejścia i kilku opcji do […]

Bufet konferencyjny w hotelu. Zarządzanie cateringiem dla małych imprez towarzyszących podczas konferencji wymaga jednak profesjonalnego podejścia i kilku opcji do wyb0ru. Bufet konferencyjny w hotelu, catering imprez w centrum kongresowym musi być zapewniony bezpłatnie przez organizatora konferencji i powinien być ustalony z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Do wyboru zwykle są przystawki i aperitify, bufety i posiłki z talerzy. Pakiety na bufety konferencyjne zawierają zwykle szereg opcji do wyboru.

Bufet konferencyjny w hotelu

Dobrze skonstruowane bufety konferencyjne obejmują dania ciepłe i zimne, wszystko od porannej kawy lub lunchu biznesowego po wykwintne przyjęcia, imprezy i imprezy okolicznościowe. Przerwy na kawę obejmują zwykle kawę zwykłą i bezkofeinową oraz przystawki. W skład bufetu wchodzi również ciasto, owoce, słodkie bułeczki i croissanty. Bufet powinien zawierać posiłki i napoje organiczne i bezkofeinowe, gorącą wodę z wyboru herbat w torebkach, wodę z lodem. A może warto dołożyć jakiś przysmak z kuchni regionalnej? Dzisiaj na topie są również biodegradowalne opakowania papierowe. Planując bufet konferencyjny w hotelu upewnij się, że obejmuje obsługę kelnerską.    

Co ważniejsze, aby twoja konferencja była owocna, zaoferuj swoim uczestnikom lekki i energetyzujący superfood. Pomyśl o owocach, orzechach i warzywach na popołudniową przerwę, gdy konferencje odbywają się wczesnym wieczorem. Tak więc, w zależności od czasu trwania wydarzenia, powinieneś wybrać pomiędzy śniadaniem, lunchem i kolacją, a nawet krótką przerwą na kawę, jeśli jest to krótka konferencja.    

Jeśli chodzi o catering eventowy, to możliwości jest wiele i ciągle rodzą się nowe trendy. A sprawienie, by catering na te wydarzenia był smaczny i niezapomniany, od śniadania powitalnego po koncert galowy, nie jest łatwym zadaniem.    

Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami, a twoja konferencja może dostarczyć niezapomnianych wrażeń, które wzmocnią wrażenia gości i wesprą cele imprezy. Wykorzystaj to jak najlepiej, tworząc layout wydarzenia dla każdej propozycji jedzenia i picia zaplanowanej na konferencję. Po wybraniu miejsca na konferencję, zorientuj się w przestrzeni i czasie trwania wydarzenia. Wiesz, że korzystanie z oprogramowania do zarządzania wydarzeniami może pomóc w organizacji wydarzeń na dużą skalę.     

Zorganizuj całodzienny bar z kawą i herbatą w centralnym miejscu podczas spotkań. Przez cały czas trwania konferencji serwowana powinna być co najmniej woda butelkowana, gama napojów gazowanych, świeżo parzona kawa zwykła i bezkofeinowa i herbaty. 

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.