Hotel konferencyjny Hotel Riviera


Hotel konferencyjny Hotel Riviera to klimatyczne miejsce, w którym zorganizują Państwo w pełni profesjonalne i nie powtarzalne konferencje i imprezy […]

Hotel konferencyjny Hotel Riviera to klimatyczne miejsce, w którym zorganizują Państwo w pełni profesjonalne i nie powtarzalne konferencje i imprezy integracyjne.

Hotel Riviera to miejsce oddalone 15 km od obrzeży Warszawy oraz 15 km od Lotniska Modlin. Usytuowany z dala od zgiełku, zapewniającym ciszę i spokój. Dzięki położeniu konferencja, szkolenie lub spotkanie będzie w pełni kameralne.

Hotel konferencyjny Hotel Riviera oferuje cztery główne klimatyzowane sale – Sale Jaśminową (do 200 osób), Sale Lawendową (do 700 osób), Oranżerię (do 80 osób) oraz Foyer (do 30 osób). Również mniejsze salki do zorganizowania spotkań biznesowych, kameralnych konferencji itp.

Profesjonalna i miła obsługa oraz wyśmienite i pięknie serwowane dania, sprawią że wszystkie imprezy będą idealne. Wyjątkowość tego miejsca wynika z bliskiej lokalizacji od Warszawy i jednocześnie spokojnej okolicy, w której możliwe jest zachowanie prywatności. Jest to istotne dla eventów takich jak konferencje, ponieważ wpływa na budowanie więzi między uczestnikami, pomaga w kształtowaniu relacji biznesowych, które są obecnie kluczowe w wielu branżach.

Hotel Riviera Sala Lawendowa
Zdjęcie ze strony hotelriviera.pl

Hotel konferencyjny Hotel Riviera jest na tyle duży, że zaspokaja wszelkie potrzeby biznesowe. Konferencje w Hotelu Riviera to gwarancja sukcesu. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń jest 5 sal konferencyjnych, które w zależności od potrzeb mieszczą od 15 do 700 osób. Sale konferencyjne są odpowiednio wyposażone i klimatyzowane, co wpływa na komfort uczestników konferencji. Istnieje możliwość dopasowania przestrzeni do wymagań organizatorów konferencji – połączenie lub dzielenie sal, odpowiednie ustawienie krzeseł, stołów.

Profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych, a także doświadczenie personelu sprawią, że zorganizują Państwo spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie. Jeżeli interesuje Państwa hotel na konferencje blisko Warszawy, polecamy do Hotelu Riviera. Na uczestników konferencji czeka 46 pokoi.

Hotel Riviera to miejsce, w którym zorganizują Państwo kameralne szkolenie, spotkanie biznesowe, konferencję lub sympozja tematyczne z możliwością wypoczynku w przytulnych pokojach. Zapewnia profesjonalne wyposażenie każdej z sali oraz potrzebne wyposażenie na szkolenie takie jak: projektor multimedialny, flipchart, ekran projekcyjny.

Blisko Warszawy organizatorom konferencji, eventów i szkoleń polecamy hotel konferencyjny Hotel Riviera.

Kontakt
województwo mazowieckie
05-124 Olszewnica Nowa
Nowodworska 32

Konferencja w województwie mazowieckim.
Konferencje w województwie mazowieckim.
Szkolenia w województwie mazowieckim.
Hotel konferencyjny blisko Warszawy.
Hotel konferencyjny pod Warszawą.
Hotel na szkolenie blisko Warszawy.
Hotel na szkolenie pod Warszawą.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.