Hotel konferencyjny Pałac Wąsowo


Hotel konferencyjny Pałac Wąsowo, to obiekt jedyny w swoim rodzaju, imponujący swoim majestatem oraz możliwościami na skale całego kraju. Hotel […]

Hotel konferencyjny Pałac Wąsowo, to obiekt jedyny w swoim rodzaju, imponujący swoim majestatem oraz możliwościami na skale całego kraju.

Hotel konferencyjny Pałac Wąsowo połączony sąsiedzko ze Spichlerzem Wąsowo, oferuje w sumie ogromną przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni konferencyjnej 1800 m2, w 14 salach konferencyjnych, z których największa sala konferencyjna ma 450 m2.

Baza noclegowa jest w stanie zapewnić nocleg dla nawet 300 uczestników podpoznańskich konferencji! Imponująca liczba 14 sal konferencyjnych, to możliwość wyboru i swobodnego dostosowania powierzchni do wydarzenia biznesowego.

Sale konferencyjne pod Poznaniem mają zróżnicowaną wielkości – od 40 do 450 m2. Dodatkowym atutem jest także zróżnicowanie ich wnętrz – sale historyczne, rustykalne i nowoczesne. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pałac Wąsowo
Zdjęcie ze strony wasowo.pl

Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń pozostaje także położona wśród wiekowych dębów altana grillowa.

Główny budynek zespołu pałacowo-parkowego, to Pałac Hardta z 37 pokojami i najbardziej okazałymi salami. W Pałacu można znaleźć też restaurację, salę bilardową oraz kompleks rekreacyjny z basenem i sauną. Pałac Sczanieckich znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównego pałacu. Do dyspozycji jest tu 17 pokojów oraz mniejsza sala konferencyjna. Domek Ogrodnika położony jest w odległości ok. 150 metrów od Pałacu Hardta. W budynku urządzonych jest 6 pokoi w stylu rustykalnym.

Wielbiciele rustykalnych klimatów z pewnością docenią również Spichlerz. To kompleks trzech domków – Rybaka, Garncarza i Bartnika. Do dyspozycji jest 30 pokojów dwuosobowych. Podpoznański hotel konferencyjny Pałac Wąsowo oferujemy miejsce do organizacji spotkań integracyjnych, konferencji, szkoleń, pikników, bankietów i uroczystych balów firmowych. Na piknikach może tutaj komfortowo pomieścić się nawet 2500 osób.

Hotel konferencyjny Pałac Wąsowo ma wiele atutów, żeby stać się ulubionym miejscem organizatorów konferencji, szkoleń, eventów pod Poznaniem. Przemawia za tym nie tylko dobra lokalizacja, w sąsiedztwie autostrady A2, czy doskonale rozwinięta infrastruktura konferencyjno-hotelowa, ale również położenie w malowniczym parku angielskim i obecny tu mikroklimat. Ważnymi atutami hotelu konferencyjnego Pałac Wąsowo są również ceniona kuchnia, szeroka oferta zabiegów SPA, basen oraz sauny, darmowy parking oraz przystosowania dla niepełnosprawnych.

Zapraszamy do Pałacu Wąsowo! Polecamy hotel konferencyjny Pałac Wąsowo w Wielkopolsce pod Poznaniem współpracującym z nami organizatorom konferencji, szkoleń, eventów i wyjazdów firmowych.

Kontakt
Hotel konferencyjny Pałac Wąsowo,
ul. Parkowa 1
64 – 316 Kuślin
województwo wielkopolskie

Konferencje w Wielkopolsce
Szkolenia w Wielkopolsce
Sale konferencyjne w Wielkopolsce
Hotel konferencyjny w Wielkopolsce
Konferencje pod Poznaniem
Szkolenia pod Poznaniem
Sale konferencyjne pod Poznaniem
Hotel konferencyjny pod Poznaniem

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.