Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum


Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum. Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum****, to butikowy hotel zlokalizowany zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Hotel otoczony […]

Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum.

Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum****, to butikowy hotel zlokalizowany zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Hotel otoczony jest 12-hektarowym parkiem, położony jest w obszarze Natura 2000, wyposażonym w komfortową strefę chillout. Wyjątkowa architektura pałacowa, nowoczesne, eleganckie wnętrza urządzone z dbałością o detale, luksusowe pokoje i apartamenty to niekwestionowane atuty hotelu konferencyjnego Pałac Alexandrinum.

Pałac Alexandrinum Sala Alexandryjska
Zdjęcie ze strony palac-alexandrinum.pl

Na uczestników podwarszawskich konferencji i szkoleń czeka 5 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych pozwalające na organizację zarówno kameralnych wydarzeń, jak również eventów na dużą skalę. Infrastruktura Pałacu Alexandrinum bez problemu połączy oficjalne spotkania z wypoczynkiem – hotel z basenem, strefą SPA i Wellness oraz licznymi terenami zielonymi daje wiele możliwości relaksu.

Nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, strefa SPA i Wellness, strefa relaksu oraz Pałacowa Stajnia czynią hotel miejscem, gdzie doskonale można połączyć intensywne szkolenie z relaksem i odpoczynkiem. Zarówno lokalizacja, jak i atmosfera naszego hotelu SPA blisko Warszawy sprzyjają organizacji spotkań biznesowych, konferencji, imprez integracyjnych czy kolacji firmowych.

W 2019 roku hotel konferencyjny Pałac Aleksandrinum powiększył się o kolejne dwie, przestronne sale konferencyjne oraz o dodatkowe 50 pokoi. W sumie w salach konferencyjnych hotelu można pomieścić 400 osób, największa sala pomieści w układzie teatralnym 260 uczestników konferencji, a dodatkowe pokoje sprawiły, że w hotelu znajduje się 166 miejsc noclegowych.

Do dyspozycji organizatorów konferencji i szkoleń hotel konferencyjny Pałac Aleksandrinum oddaje sale konferencyjne pod Warszawą, które bez problemu mogą zostać przeobrażone w sale bankietowe. Eleganckie sale bankietowe są idealnym miejscem na organizację uroczystych kolacji lub spotkań świątecznych.

Natomiast 12-hektarowy park posiada pełną infrastrukturę dla organizacji niedaleko Warszawy wszelkiego typu eventów, imprez integracyjnych, imprez plenerowych, pikników, czyli zajęć outodorowych, co ważne w czystym i naturalnym środowisku. Każdy, kto szuka stylowego hotelu konferencyjnego blisko Warszawy i okolicach, będzie zachwycony możliwościami, jakie daje Pałac Alexandrinum.

W województwie mazowieckim rekomendujemy współpracującym z nami organizatorom konferencji, szkoleń i eventów hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum.

Kontakt
Hotel konferencyjny Pałac Alexandrinum ****
województwo mazowieckie
05-326 Krubki-Górki
Krubki-Górki 13a

Konferencja w województwie mazowieckim.
Konferencje w mazowieckim.
Szkolenia mazowieckie.
Hotel konferencyjny blisko Warszawy.
Hotel konferencyjny pod Warszawą.
Hotel na szkolenie blisko Warszawy.
Hotel na szkolenie pod Warszawą.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.