Hotel szkoleniowy Hotel Termalny

Hotel konferencyjny Hotel Termalny. Hotel konferencyjny Termalny znajduje się obok Kompleksu Termalnego w Uniejowie oraz Zamku Biskupów. Dzięki swojemu położeniu […]

Hotel konferencyjny Hotel Termalny.

Hotel konferencyjny Termalny znajduje się obok Kompleksu Termalnego w Uniejowie oraz Zamku Biskupów. Dzięki swojemu położeniu oraz architekturze Hotel Termalny jest idealnym połączeniem sielskiego spokoju małego miasteczka wraz z jego bogatą ofertą turystyczną.

Dzięki położeniu Uniejowa, 45 km od granic Łodzi, 150 km od Warszawy i 12 km od autostrady A2, Hotel Termalny to idealny wybór na organizację kameralnego szkolenia czy spotkania biznesowego. Hotel szkoleniowy z Uniejowa posiada 20 nowych, komfortowo wyposażonych pokojów.

Hotel Termalny Uniejów
Zdjęcie ze strony hoteltermalny.pl

Oferta konferencyjna Hotelu Termalny Uniejów, to wysoki poziom kameralnych szkoleń i imprez firmowych lub spotkań biznesowych, organizowanych w atmosferze spokoju, intymności, to niepowtarzalny walor tego hotelu konferencyjnego dla każdego organizatora niewielkich eventów.

Idealny na szkolenia Hotel Termalny właśnie ze względu na swoją wielkość zapewni wysoką jakość usług. Hotel jest obiektem kameralnym, butikowym, nie odbywa się tutaj kilka konferencji w tym samym czasie. To istotny argument, dla organizatorów szkoleń, którzy szukają dyskrecji i odizolowania.

Hotel konferencyjny Hotel Termalny łączy architekturę, design, wygodę, dyskrecję i naprawdę smaczną kuchnię w jedną całość otoczoną dodatkowo pięknym pejzażem zabytkowego Parku oraz rzeki Warty.

Hotel powstał w 2008 roku. Widok z okien był natchnieniem dla architektów, którzy stworzyli futurystyczny budynek w kształcie okrętu wyłaniający się znad brzegu Warty. Dzięki temu udało się stworzyć przestrzeń nowoczesną, ale również mocno wpisaną w przepiękne otoczenie Uniejowa.

Hotel szkoleniowy w Uniejowie jest idealnym miejscem na organizację szkoleń, konferencji, sympozjów oraz innych spotkań biznesowych w bardzo kameralnym, niewielkim wymiarze. Nowa oraz bogato wyposażona sala konferencyjna to miejsce pozwalające pracować w komforcie i przytulnym otoczeniu.

Do każdego organizowanego spotkania hotel oferuje faktycznie indywidualne podejście dzięki czemu uczestnicy szkoleń i innych spotkań biznesowych mogą cieszyć się spokojną atmosferą i komfortem.

Rekomendujemy Hotel Termalny na niewielkie szkolenia i imprezy firmowe.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Termalny
województwo łódzkie
99-210 Uniejów
Zamkowa 1

Konferencje w województwie łódzkim.
Szkolenia w województwie łódzkim.
Sale konferencyjne w województwie łódzkim.
Hotel konferencyjny w województwie łódzkim.

Konferencje w Uniejowie.
Szkolenia w Uniejowie.
Sale konferencyjne w Uniejowie.
Hotel konferencyjny w Uniejowie.

Tags
Mateusz Mateyka

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.