Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz


Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz. Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz oferuje 87 komfortowych pokoi, 4 sale konferencyjne, a ponadto bar, restaurację, parking, […]

Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz.

Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz oferuje 87 komfortowych pokoi, 4 sale konferencyjne, a ponadto bar, restaurację, parking, bezprzewodowy internet oraz nowoczesne centrum konferencyjne.

Hotel położony jest w centrum Grudziądza, naprzeciwko stadionu miejskiego. 4 sale konferencyjne i szkoleniowych – największa sala: 336 m² – maksymalna pojemność sali: 300 osób – liczba uczestników bankietu: 150 osoby. Konferencje, szkolenia, eventy, imprezy firmowe w Grudziądzu.

Ibis Grudziądz sala konferencyjna
Zdjęcie ze strony ibisgrudziadz.pl

Hotel konferencyjny oferuje 4 sale konferencyjne, szkoleniowe o łącznej powierzchni 356 m2. To nowoczesne, doskonale przygotowane sale konferencyjne do organizacji konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych. Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz jest w stanie zorganizować zarówno duże konferencje (do 300 osób), jak i mniejsze, bardziej kameralne, szkolenia czy firmowe spotkania.

Sale konferencyjne w hotelu konferencyjnym wyposażone są w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt z dostępem do szerokopasmowego, bezprzewodowego Internetu.

Pokoje w hotelu konferencyjnym Ibis Grudziądz są przytulne, nowoczesne i gustownie wykończone, wyposażone w wygodne łóżko i funkcjonalną łazienkę. Zapewniają wszystko, co jest niezbędne do udanego wypoczynku. Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny Ibis Grudziądz w standardzie zapewnia klimatyzację, bezpłatny parking, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, Wi-Fi, śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Hotel konferencyjny Ibis Grudziądz oferuje uczestnikom konferencji i szkoleń w Grudziądzu doskonałą kuchnię, zawodową oprawę oraz dyskretną i profesjonalną obsługę. Grudziądz, to dobry wybór na konferencję czy szkolenie, ale to także nie lada atrakcja dla miłośników historii. Niemal stutysięczne miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim, położone na prawym brzegu Wisły, na Pomorzu Nadwiślańskim.

Konferencyjny Grudziądz leży w bliskiej odległości autostrady A1, między Toruniem a Gdańskiem. Takie położenie jest dodatkowym atutem dla uczestników konferencji w tej części Polski. Warte uwagi są m.in. twierdza Grudziądz i jezioro Tarpno. W województwie kujawsko-pomorskim rekomendujemy hotel konferencyjny Ibis Grudziądz współpracującym z nami organizatorom konferencji i szkoleń.

Kontakt
Hotel konferencyjny Ibis Styles Grudziądz
Piłsudskiego 18
86-300 Grudziądz
województwo kujawsko-pomorskie

Konferencje w kujawsko-pomorskim
Szkolenia w kujawsko-pomorskim
Eventy w kujawsko-pomorskim
Imprezy firmowe w kujawsko-pomorskim
Sale konferencyjne w kujawsko-pomorskim
Hotel konferencyjny w kujawsko-pomorskim

Konferencje w Grudziądzu
Szkolenia w Grudziądzu
Eventy w Grudziądzu
Imprezy firmowe w Grudziądzu
Sale konferencyjne w Grudziądzu
Hotel konferencyjny w Grudziądzu

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.