Hotel konferencyjny Hotel Victoria


Hotel konferencyjny Hotel Victoria Sprzyjający odpoczynkowi hotel konferencyjny Hotel Victoria jest trzygwiazdkowym kameralnym i eleganckim obiektem w Bolszewie, zlokalizowany przy […]

Hotel konferencyjny Hotel Victoria

Sprzyjający odpoczynkowi hotel konferencyjny Hotel Victoria jest trzygwiazdkowym kameralnym i eleganckim obiektem w Bolszewie, zlokalizowany przy głównej trasie Gdańsk – Szczecin koło Wejherowa, blisko Trójmiasta.

Hotel chętnie gości grupy biznesowe – konferencyjne, szkoleniowe i eventowe, którym zapewnia przyjemne warunki wypoczynku i pracy. Atrakcyjna lokalizacja Hotelu Victoria zapewnią uczestnikom konferencji i szkoleń obfitujący w niezapomniane wrażenia pobyt.

Wygodne pokoje i apartamenty posiadają telewizję satelitarną, minibar oraz zestaw do parzenia kawy oraz herbaty. W niektórych znajduje się wanna z hydromasażem.

Hotel Victoria Bolszewo
Zdjęcie ze strony victoria.tp1.pl

Centrum konferencyjne Hotelu Victoria. Hotel konferencyjny Hotel Victoria jest hotelem konferencyjnym posiadającym bogate doświadczenie w zakresie nowoczesnej i profesjonalnej obsługi eventów, szkoleń, konferencji czy firmowych imprez integracyjnych.

Hotel konferencyjny Hotel Victoria, to idealne miejsce, by zorganizować spotkanie biznesowe, integracyjne, czy też konferencję. Hotel posiada 6 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny, mogących pomieścić od 20 do 300 osób.

Wielofunkcyjne i przestronne sale konferencyjne i szkoleniowe można spokojnie dopasować do charakteru spotkania. Wyposażenie sal konferencyjnych: rzutnik multimedialny, nagłośnienie, dostęp do internetu, klimatyzacja, zaciemnienie, dostęp do światła dziennego, ekran i flipchart. W czasie konferencji wyszkolony personel zapewni gościom komfort na wysokim poziomie.

Na terenie obiektu są liczne atrakcje i miejsca do zrelaksowania się takie jak Aquapark, oraz Bowling Cafe. Położenie Hotelu w spokojnym i cichym rejonie Kaszub oferuje liczne lokalne atrakcje, oraz możliwość odetchnięcia od zgiełku miasta na świeżym powietrzu.

Hotel konferencyjny Hotel Victoria położony jest kilka kilometrów od parku oraz pałacu Przebendowskich i Keyserlingków. Liczne udogodnienia jakie oferuje hotel konferencyjny obejmują kręgielnię, restaurację i kawiarnię, kryty park wodny oraz przestrzeń do organizacji spotkań i imprez.

W strefie SPA goście mogą korzystać z oferty zabiegów kosmetycznych i masaży, a także sauny i jacuzzi. Rekomendujemy hotel konferencyjny Hotel Victoria w województwie pomorskim współpracującym z nami organizatorom konferencji, szkoleń i eventów.

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Victoria ***
województwo pomorskie
84-239 Wejherowo Bolszewo
Zamostna 1

Konferencje w województwie pomorskim.
Konferencje w Bolszewie.
Szkolenia w województwie pomorskim.
Hotel na szkolenie w województwie pomorskim.
Hotel konferencyjny w województwie pomorskim.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.