Hotel konferencyjny My Story Hotel


Hotel konferencyjny My Story Hotel. Hotel konferencyjny My Story Hotel, to nowa przestrzeń konferencyjno – szkoleniowa, która właśnie otworzyła swoje […]

Hotel konferencyjny My Story Hotel.

Hotel konferencyjny My Story Hotel, to nowa przestrzeń konferencyjno – szkoleniowa, która właśnie otworzyła swoje podwoje w centrum Gdyni. Hotel konferencyjny My Story Hotel, to nowoczesny, elegancki 4* Gdynia Biznes Hotel położony blisko gdyńskiego Bulwaru. 59 komfortowych pokojów.

Hotel konferencyjny My Story Hotel, to nowy hotel w centrum Gdyni, a zarazem, to nowy standard usług, w którym priorytetem jest komfort snu. Samopoczucie wynikające z wyspania się, stało się najważniejszym czynnikiem determinującym cały proces projektowania obiektu. Jest to zauważalne i wyczuwalne.

Cztery kategorie eleganckich pokoi oraz dwa prestiżowe apartamenty hotelowe pozwolą wybrać najlepszą opcję dla siebie. Sala konferencyjna hotelu konferencyjnego My Story Hotel ma powierzchnię 100 m kw i pomieści 75 osób, istnieje możliwość jej podziału na 3 mniejsze sale konferencyjne.

Podsumowując. My Story Hotel oferuje organizatorom konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. 3 w pełni wyposażone multimedialne sale szkoleniowo-konferencyjne, możliwość dowolnego łączenia i dzielenia sal w kilku konfiguracjach, wszystkie sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego, ale jednocześnie z możliwością zaciemnienia, nagłośnienie sufitowe, pakiety konferencyjne, sale zlokalizowane na parterze z bezpośrednią komunikacją z restauracją, recepcją, lobby oraz parkingiem i 59 komfortowych pokojów.

Przestrzeń hotelu ma duży potencjał aranżacyjny, zapewnia wiele udogodnień ułatwiających organizację i przeprowadzenie wielu różnorakich wydarzeń biznesowych.

Hotel konferencyjny My Story Gdynia
Źródło zdjęcia
www.mystorygdynia.pl

Hotel konferencyjny posiada ponadto restaurację, bar, siłownię, sauna sucha i sauna parowa, gabinet masażu, club lounge z tarasem, business corner oraz parking. Club Lounge, to specjalna strefa dedykowana wypoczynkowi w ciągu dnia, znajduje się  na ostatnim piętrze hotelu, z dostępem do części tarasowej. W klubie  odbywają się też mniej formalne spotkania biznesowe, ale przestrzeń służy głównie do przyjemnego, zatopionego w relaksie wypoczynku.

Hotel konferencyjny My Story Hotel w Gdyni zaprasza do współpracy organizatorów konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Nowoczesne rozwiązania pozycjonują My Story Hotel jako idealne miejsce dla biznesu konferencyjnego i nie tylko.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim w Trójmieście w Gdyni hotel konferencyjny My Story Hotel jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Al. Zwycięstwa 14
81-402 Gdynia
województwo pomorskie
www.mystorygdynia.pl

Konferencje w pomorskim.
Szkolenia w pomorskim.
Sale konferencyjne w pomorskim.
Hotel konferencyjny w pomorskim.
Konferencje w Gdyni.
Szkolenia w Gdyni.
Sale konferencyjne w Gdyni.
Hotel konferencyjny w Gdyni.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.