Hotel konferencyjny Hotel Europa

Hotel konferencyjny Hotel Europa w Starachowicach, to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy z wieloletnim doświadczeniem.

Hotel konferencyjny Hotel Europa**** Starachowice

Hotel konferencyjny Hotel Europa w Starachowicach, to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy z wieloletnim doświadczeniem. Hotel konferencyjny znajduje się w centrum południowo-wschodniej części kraju w województwie świętokrzyskim.

Hotel konferencyjny Hotel Europa gwarantuje uczestnikom konferencji, szkoleń i spotkań firmowych relaks  w komfortowych, przestronnych i dobrze wyposażonych pokojach. Pokoje hotelowe posiadają ergonomiczne miejsce do pracy, klimatyzację, bezpłatny internet oraz LCD TV z międzynarodowym wyborem kanałów. Przestronne łazienki i nowoczesne sypialnie z wygodnymi łóżkami oraz komfortowy i nowoczesny wystrój pokojów sprzyjają atmosferze odpoczynku po długim dniu szkoleń, wykładów i prelekcji.

Hotel konferencyjny Hotel Europa oferuje organizatorom konferencji 154  pokoje w 4 różnych standardach oraz nowoczesną i atrakcyjną Strefę Relaksu. 

Dodatkowo do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń  hotel konferencyjny Hotel Europa oddaje 7 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i pojemności przystosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych.

Duże konferencje, kameralne spotkania biznesowe, warsztaty szkoleniowe, imprezy integracyjne i bankiety, każde z tych wydarzeń może odbyć się na łącznej powierzchni konferencyjnej hotelu 1100 m2 oraz ponad 700m 2 powierzchni restauracyjno- bankietowej.

Hotel Europa Starachowce
Źródło zdjęcia www.europa-hotel.pl

Hotel konferencyjny Hotel Europa posiada 7 sal konferencyjnych, które może dostosować specjalnie do wymagań organizatorów konferencji. W zależności od powierzchni na konferencję czy niezbędnej infrastruktury jest w stanie dopasować swoje sale konferencyjne, które mają powierzchnię od 54m2 do 325m2 i nadają się zarówno na kameralne spotkania biznesowe jak i znacznie większe eventy. Największa sala konferencyjna hotelu pomieści w układzie teatralnym aż 350 osób. 

Hotel konferencyjny Hotel Europa zaprasza również do strefy bezchlorowych basenów, do jednej  z 3 saun oraz jacuzzi. Dla osób aktywnych jest do dyspozycji siłownia oraz boisko do squasha. Hotel przygotował dla swoich biznesowych gości również specjalną ofertę doskonałych usług SPA.

Hotel konferencyjny Hotel Europa położony jest w Starachowicach w województwie świętokrzyskim, przy trasie Starachowice – Radom. W niedalekiej odległości od hotelu znajdują się Kielce i Radom. Na dogodny dojazd mogą liczyć mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Lublina, Rzeszowa i Łodzi. 

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie świętokrzyskim niedaleko Skarżysko Kamiennej i Ostrowca Świętokrzyskiego w Starachowicach hotel konferencyjny Hotel Europa jest idealnym miejscem. 

Kontakt
ul. Radomska 76a
27-200 Starachowice
województwo świętokrzyskie
www.europa-hotel.pl 

Konferencje w świętokrzyskim.
Szkolenia w świętokrzyskim.
Sale konferencyjne w świętokrzyskim.
Hotel konferencyjny w świętokrzyskim.
Konferencje w Starachowicach.
Szkolenia w Starachowicach.
Sale konferencyjne w Starachowicach.
Hotel konferencyjny w Starachowicach.

Tags
Mateusz Mateyka

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.