Hotel konferencyjny Hotel Żubrówka.


Hotel Żubrówka. Hotel konferencyjny Hotel Żubrówka, to 104 pokoje (w tym również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych) pomieści jednorazowo nawet […]

Hotel Żubrówka.

Hotel konferencyjny Hotel Żubrówka, to 104 pokoje (w tym również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych) pomieści jednorazowo nawet 240 osób. Pokoje wyposażone są w telefon, telewizory, internet, minibar oraz standardowo w suszarkę do włosów, szlafroki, ręczniki, jednorazowe kapcie oraz elektroniczny system otwierania drzwi i włączania oświetlenia.

Hotel konferencyjny Hotel Żubrówka dysponuje 6 luksusowymi Apartamentami: Apartamenty Królewski i Carski z balkonem z widokiem na Puszczę Białowieską, Apartament Prezydencki z dwoma przestronnymi sypialniami i salonem oraz dwa komfortowe apartamenty: Apartament Książęcy i Senatorski.

Hotel Żubrówka Zdjęcie ze strony www.hotel-zubrowka.pl

Hotel konferencyjny Hotel Żubrówka

oferuje pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych: konferencjami, szkoleniami biznesowymi, eventami i wyjazdami firmowymi . Wielofunkcyjne sale idealnie nadają się do sympozjów, bankietów lub atrakcji tematycznych.

Do dyspozycji organizatorów konferencji i wyjazdów firmowych są 4 sale różnej wielkości od 52 do 150 m2 oraz wysokości ok. 3 m. Istnieje możliwość ich połączenia umożliwiając osiągnięcie powierzchni do 470 m2., daje to możliwość organizacji konferencji maksymalnie nawet dla 450 osób. Dodatkowo do dyspozycji jest również Oranżeria o powierzchni 75 m2. 

Kompleks basenowy hotelu konferencyjnego Hotel Żubrówka jest utrzymany w niepowtarzalnej scenerii Kampinosu, aby podkreślić bliskość natury. W jego skład wchodzą: basen rekreacyjny (w miesiącach letnich wyjście z basenu również na zewnątrz, z możliwością opalania się), przeciwfala, hydromasaże, brodzik dla dzieci, pieczara wodna z atrakcjami, trzy sauny oraz dwa jacuzzi wewnętrzne oraz jacuzzi na świeżym powietrzu!

Centrum SPA hotelu konferencyjnego Hotel Żubrówka oferuje zabiegi, masaże oraz programy pielęgnacyjne oparte o naturalne olejki aromaterapeutyczne.

Basen i centrum SPA Hotelu Żubrówka w Białowieży, to doskonałe miejsce do relaksu i odprężenia bez względu na pogodę panującą na zewnątrz czy porę roku. Został on zaprojektowany w nawiązaniu do scenerii Puszczy Białowieskiej, w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Regionalna restauracja Żubrówka ma do zaoferowania kuchnię, której specjalnością są dania regionalne oraz myśliwskiej. Restauracja składa się z trzech sal: Sali Głównej, Sali Myśliwskiej, Sali Bankietowej. 

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie podlaskim koło Puszczy Białowieskiej niedaleko Hajnówki hotel konferencyjny Hotel Żubrówka jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Hotel Żubrówka
ul. Pałacowa 6
17 – 230 Białowieża
województwo podlaskie
www.hotel-zubrowka.pl

Konferencje w województwie podlaskim.
Szkolenia biznesowe w województwie podlaskim.
Sale konferencyjne w województwie podlaskim.
Hotel konferencyjny w województwie podlaskim.
Konferencje w Białowieży.
Szkolenia biznesowe w Białowieży.
Sale konferencyjne w Białowieży.
Hotel konferencyjny w Białowieży.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.