Hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum


Hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum Hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum posiada 133 pokoje i jest idealnym miejscem dla […]

Hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum

Hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum posiada 133 pokoje i jest idealnym miejscem dla organizatorów konferencji, szkoleń i spotkań firmowych, przede wszystkim ze względu na lokalizację i dojazd do niego. Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego kolejowego Dworca Głównego, niemal na wprost wyjścia z niego. Do dyspozycji uczestników konferencji są dźwiękoszczelne pokoje z panoramicznymi oknami. Wyposażenie pokojów obejmuje klimatyzację oraz 32-calowy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym pokoju znajduje się oczywiście łazienka z prysznicem. Lokalizacja hotelu konferencyjnego Ibis Styles Wrocław Centrum w centrum Wrocławia oraz z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej daje duże możliwości. W szybki i prosty sposób przedostać się można do najważniejszych kulturalnych i turystycznych atrakcji. Blisko stąd do wrocławskiego Rynku, 15 minut spacerem.

Położenie hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum

Hotel położony w odległości 1 km od Rynku Głównego, Teatru Muzycznego Capitol, Opery Wrocławskiej, parku wodnego, a także centrów handlowych Arkady i Renoma. Ibis Styles Wrocław Centrum położony jest w odległości zaledwie 18-minutowego spaceru od Panoramy Racławickiej i Muzeum Narodowego. W odległości zaledwie 12 km od hotelu znajduje się międzynarodowe lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Silver Conference Center w hotelu konferencyjnego Ibis Styles Wrocław Centrum, to największe centrum konferencyjne w sercu konferencyjnego Wrocławia.

W skład centrum konferencyjnego wchodzi 11 klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni ponad 1450 m2.

Największa sala ma powierzchnię 450 m2 i pomieści nawet 550 osób.

IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM zdj. ze strony accor.com

Każda sala Silver Conference Center w hotelu konferencyjnym wyposażona jest w profesjonalne urządzenia konferencyjne takie, jak projektory, ekrany, flipchart, whiteboard`y a także w szybki internet Wi-Fi. Hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum jest idealnym miejscem we Wrocławiu na organizację konferencji, kongresów, spotkań firmowych i bankietów oferując 11 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych oraz dużą przestrzeń dla wystawców. Dostępny jest zarówno dla gości zmotoryzowanych, jak i korzystających z komunikacji. Dzięki temu miejsce to sprzyja organizowaniu spotkań biznesowych i szkoleniowych, konferencji, sympozjów naukowych oraz wszelkich imprez we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Dlatego polecamy hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum współpracującym z nami organizatorom konferencji, szkoleń i spotkań firmowych.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie dolnośląskim we Wrocławiu hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum jest idealnym miejscem. 

Kontakt:
Pl. Konstytucji 3 Maja 3
50-083 Wrocław
województwo dolnośląskie
https://all.accor.com/hotel/9347/index.pl.shtml?dateIn=&nights=&compositions=1&stayplus=false#origin=ibis

Konferencje we Wrocławiu.
Szkolenia we Wrocławiu.
Hotel konferencyjny we Wrocławiu.
Hotel na szkolenie we Wrocławiu.
Konferencja na Dolnym Śląsku.
Szkolenie na Dolnym Śląsku.
Hotel konferencyjny w dolnośląskim.

Tags
Mateusz Mateyka

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.