Hotel konferencyjny HotelKonferencyjny.pl


Hotel konferencyjny HotelKonferencyjny.pl. Co to jest? HOTEL KONFERENCYJNY. HOTELKONFERNCYJNY.PL JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEŚLI WYSYŁASZ ZAPYTANIA OFERTOWE DOTYCZĄCE SZKOLEŃ, KONFERENCJI, IMPREZ […]

  Posłuchaj streszczenia:
 

Hotel konferencyjny HotelKonferencyjny.pl. Co to jest?

HOTEL KONFERENCYJNY. HOTELKONFERNCYJNY.PL JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEŚLI WYSYŁASZ ZAPYTANIA OFERTOWE DOTYCZĄCE SZKOLEŃ, KONFERENCJI, IMPREZ FIRMOWYCH LUB EVENTÓW, A ZALEŻY CI NA OSZCZĘDNOŚCI CZASU I SZYBKIM EFEKCIE.

Czego oczekują osoby zawodowo zajmujące się szkoleniami, konferencjami, imprezami firmowymi czy eventami?

 Oczekują pomocy w wyszukiwaniu, prostego serwisu oferującego odpowiedzi i oszczędności ich cennego czasu. 

Co oferuje HotelKonferencyjny.pl? W trzech kliknięciach myszki znajdziesz wszystkie obiekty konferencyjne w oczekiwanej lokalizacji, zbierzesz je razem i wyślesz im zapytanie ofertowe.

Hotel konferencyjny HotelKonferencyjny.pl? Proste? Proste.

HotelKonferencyjny.pl to prosta i intuicyjna wyszukiwarka obiektów i hoteli konferencyjnych z szybkim i efektywnym narzędziem do wysyłania zapytań ofertowych. Jesteśmy prekursorem w rynkowym i biznesowym podejściu do Państwa oczekiwań. Nie jesteśmy popularna strona oferująca opisy obiektów, których wysoka obecność na liście zależy wyłącznie od ceny wykupionego pakietu. U nas wszystkie obiekty konferencyjne są sobie równe, a które z nich otrzymają zapytanie zależy wyłącznie od kryteriów managera szukającego idealnego miejsca pod swój projekt szkoleniowy, konferencyjny czy eventowy.

Hotel konferencyjny HotelKonferencyjny.pl. Jak to działa? Już tłumaczę.

1. Na mapie wpisujesz dowolny punkt geograficzny wokół którego interesuje Cię zorganizowanie Twojej imprezy firmowej.
Może to być np. Kopiec Kościuszki, Dworzec Główny Wrocław, Gubałówka lub po prostu nazwa miejscowości.
2. Określasz odległość od wybranego miejsca podając promień koła w kilometrach.
3. Opcjonalnie podajesz dodatkowe kryteria
np. hotel, 4 gwiazdki, 120 miejsc noclegowych, 4 sale, basen, SPA.
4. W wyniku wyszukiwania pojawiają się wszystkie położone na tym terenie obiekty.
5. Wpisujesz treść swojego zapytania ofertowego w formularz.
6. Wysyłasz. Potwierdzasz, że Ty to Ty.
7. Czekasz na odpowiedzi.
8. Wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytania wysyłasz za darmo

Wysyłając zapytanie ofertowe korzystasz z serwisu HotelKonferencyjny.pl
ZAWSZE ZA DARMO.

? Nie premiujemy żadnego obiektu. ? Nie ograniczamy Twojego wyszukania. ? Nie pośredniczymy w dalszym etapie obsługi zapytania. ? Zapewniamy, że zapytanie ofertowe dotrze do wszystkich wybranych obiektów i hoteli konferencyjnych.

Hotelkonferncyjny.pl jest najlepszym rozwiązaniem jeśli reprezentujesz dział sprzedaży hotelu lub obiektu konferencyjnego, a zależy ci na efektywnym wykorzystaniu budżetu i wynagradzaniu wyłącznie za efekt, w tym wypadku za skuteczne dostarczanie profesjonalnych zapytań konferencyjnych.

Czego oczekują profesjonalne działy sprzedaży w hotelach i obiektach konferencyjnych?

Wiarygodnego partnera, który dostarczy im sprawdzone i wiarygodne zapytania ofertowe, najlepiej w dużej liczbie. Co oferuje HotelKonferencyjny.pl? Wywodzimy się z branży, znamy hotelarstwo i rynek MICE. Gwarantujemy, że dostarczone system HotelKonferencyjny.pl zapytania spełniają wszystkie biznesowe kryteria, których oczekujecie, są sprawdzone przed wysyłką, są pozbawione spamu i elementów reklamy, pochodzą z wiarygodnych źródeł, od managerów ceniących sobie Wasz profesjonalizm i czas. Jeśli poświęcicie Państwo jeszcze chwilę na przeczytanie poniższych punktów, zrozumiecie dlaczego współpraca z HotelKonferencyjny.pl opłaca się. 1. Manager MICE wyszukuje u nas na mapie hotele i obiekty konferencyjne w wybranej lokalizacji i wysyła do nich zapytanie ofertowe. 2. Weryfikujemy Go zanim wyśle zapytanie. 3. Sprawdzamy treść zapytania aby uniknąć kolportowania spamu i nieprofesjonalnych prób wyłudzeń cenników. 4. Nie premiujemy żadnego z Waszych obiektów, nie uzależniamy Państwa obecności w serwisie od jakichkolwiek pieniędzy. 5. Płacicie wyłącznie za wybrane zapytania, z których chcecie skorzystać. Unikamy w ten sposób dublowania zapytań. 6. Zanim podejmiecie decyzję o „zakupie” zapytania możecie spokojnie zapoznać się z jego treścią, a dane kontaktowe do osoby wysyłającej zapytanie zostaną odsłonięte po decyzji zakupowej. 7. Odsyłacie odpowiedzi na zapytania ofertowe bezpośrednio do managera MICE, który je wysłał. Nie pośredniczymy w procesie obsługi zapytań. 8. Najlepszą opcją jest podpisanie z nami umowy z miesięcznym abonamentem TYLKO 79 zł netto miesięcznie i to rozliczanym także poprzez pobierane zapytania. Jesteśmy do dyspozycji. Po prostu skontaktuj się z nami poprzez wybrany kanał. Pomożemy, wyjaśnimy, przekonamy.

marek

Administrator