Konferencje Wrocław

Konferencje Wrocław Konferencje Wrocław, to popularne hasło w branżowych wyszukiwarkach internetowych. Wrocław to duże i prężne centrum konferencyjne na południowo-zachodniej […]

  Posłuchaj streszczenia:
 

Konferencje Wrocław

Konferencje Wrocław, to popularne hasło w branżowych wyszukiwarkach internetowych. Wrocław to duże i prężne centrum konferencyjne na południowo-zachodniej mapie Polski. Konferencje we Wrocławiu cieszą się dużym powodzeniem także ze względu na położenie miasta. Blisko autostrad, blisko Karkonoszy, z dużym portem lotniczym i dobre skomunikowane z całą Europą. 

Nie bez znaczenia dla branży konferencyjnej jest fakt, że Wrocław to swego rodzaju centrum IT i softwarowe. Wokół Wrocławia sporo sie inwestuje. To tutaj sa fabryki LG, to tutaj są centra logistyczne m.in. Amazona. 

Średnia liczba miejsc noclegowych we Wrocławiu to 116,25 . Średnia liczba sal konferencyjnych przypadających na hotel to 3,84 sali konferencyjnej (sale konferencyjne 334 ). 87 hoteli konferencyjnych znajduje się w odległości 30 kilometrów od centrum Wrocławia (rynek). Centrum konferencyjne, obiekty konferencyjne czy hotel konferencyjny – co wybrać? Wybór może być trudny. Wrocław jako stolica dolnego śląska oferuje wiele jako miejsce spotkań biznesowych, organizacji szkoleń – to duże zaplecze konferencyjne.

 

Wrocław jest dużym ośrodkiem konferencyjnym.

W odległości do 30km od centrum znajduje się 78 Hoteli konferencyjnych, które łatwo można znaleźć w naszej wyszukiwarce – zapraszamy na stronę główną.

Jeszcze łatwiej? Kliknij: konferencje Wrocław

Nasza wyszukiwarka to 3 proste kroki, które umożliwią Państwu poznanie oferty wielu hoteli:

1. krok – znajdź miejsce miejsca na konferencje

2. krok – wypełnij formularz

3. czekaj na odpowiedź hoteli

 

Historia Wrocławia jako miejsca na konferencje

Hotele we Wrocławiu – usługi noclegowe towarzyszyły rozwojowi Wrocławia od początków jego powstania. Najpierw takie usługi oferowano w karczmach, gospodach, zajazdach i domach gościnnych, zaś od XVIII wieku zaczęły powstawać hotele – np. Zum Deutschen Haus (Do Niemieckiego Domu) przy ówczesnej Albrechtstrasse (obecnie ul. Wita Stwosza) 22 (1796-1903). W XIX powstały – w 1861 hotel Galish (Galicyjski) przy Tauentzienplatz (pl. Tadeusza Kościuszki) 15-17, który około 1900 zmienił nazwę na Residenz (Rezydencja), w 1866 Schlesischer Hof (Dwór Śląski) przy Bischofstrasse (ul. Biskupia) 4-5, inna nazwa – Hôtel de Silesia (Hotel Śląski).

Konferencje we Wrocławiu.
Szkolenia we Wrocławiu.
Sale konferencyjne we Wrocławiu.
Hotel konferencyjne we Wrocławiu.

Tags