Lunch w hotelu konferencyjnym


Lunch w hotelu konferencyjnym. Czasami uczestnictwo w spotkaniu w centrum konferencyjnym może być nużące, więc pamiętaj, aby chociaż dobrze się […]

Lunch w hotelu konferencyjnym. Czasami uczestnictwo w spotkaniu w centrum konferencyjnym może być nużące, więc pamiętaj, aby chociaż dobrze się bawić podczas przerwy na lunch. 

Lunch w hotelu konferencyjnym

Spotkania przy lunchu są również świetnym sposobem na powitanie nowych członków zespołu, ponieważ dają im możliwość poznania i przywitania się ze wszystkimi w luźnej atmosferze. Talerze nadają bardziej formalny wygląd posiłkowi, spotkaniu biznesowemu lub imprezie. Co ważniejsze, daje to obu stronom możliwość porozmawiania i lepszego poznania się podczas spożywania pysznego posiłku. Spotkanie podczas lunchu eliminuje pozycję władzy i onieśmielenia.  

Lunch w hotelu konferencyjnym. Lunch to nie tylko spotkanie jeden na jeden z klientem. Jeśli naprawdę chcesz zamknąć transakcję lub zatrudnić tego wspaniałego nowego pracownika, musisz mieć kilka spotkań w porze lunchu z następujących powodów: pozostaną oni skoncentrowani, a Twoje spotkania będą bardziej produktywne. Kiedy spotykasz się z klientami na negocjacje w ich biurze w biurze, ich pozycja jest silniejsza niż Twoja.

Pamiętaj, jeśli Twoi rozmówcy są wegetarianami, nie chcesz spotykać się na lunchu z menu w wersji steakhouse. Nawet jeśli trzeba odłożyć na godzinę lub dwie w kalendarzu, lunch nie potrwa długo.     

Lunch w hotelu konferencyjnym. Zrozumienie, czego oczekujesz od spotkania, pomoże Ci określić, kiedy Twoi uczestnicy muszą być tak uważni, jak to tylko możliwe. Pomimo wszystkich wysiłków, jakie trzeba włożyć w zaplanowanie pouczającego i wciągającego harmonogramu spotkania. Jednym z najczęstszych błędów, z jakimi spotykam się w dużym hotelu konferencyjnym, jest brak zrozumienia i zaplanowania, w jaki sposób jedzenie napędza biznes.     

    

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.