Śniadanie w hotelu konferencyjnym.


Śniadanie w hotelu konferencyjnym. Śniadanie w hotelu konferencyjnym. Rano goście hotelowi mogą delektować się śniadaniem kontynentalnym, którym można delektować się […]

Śniadanie w hotelu konferencyjnym.

Śniadanie w hotelu konferencyjnym. Rano goście hotelowi mogą delektować się śniadaniem kontynentalnym, którym można delektować się w zaciszu swojego pokoju. Większość gości lubi jeść śniadanie w hotelu, ale dla niektórych jest to niewygodne. Dla podróżnika, możliwość zjedzenia darmowego śniadania w hotelu jest bardzo przyjemna. Podczas gdy większość ludzi nie ma czasu na śniadanie, to zazwyczaj nie są oni pod wrażeniem typowego menu śniadaniowego w hotelu lub na imprezie gastronomicznej.    

Podczas gdy śniadanie w hotelu konferencyjnym jest zazwyczaj bardziej powszechnym posiłkiem, to jeżeli jesteś gościem centrum kongresowego, możesz nie chcieć zapewniać jakiegoś jedzenia. Jeżeli rozważasz dodanie opcji śniadaniowej do swojej restauracji lub hotelu, oto kilka powodów, dla których śniadanie kontynentalne może być odpowiednie dla Twojego obiektu. Oferowanie śniadania kontynentalnego w swoim hotelu lub B&B jest świetnym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów bez nadszarpnięcia budżetu.    

Śniadanie kontynentalne w hotelu konferencyjnym jest tylko jednym z rodzajów śniadań hotelowych, które możesz wybrać. Większość restauratorów oferuje kilka opcji, które pozwalają planującemu stworzyć cokolwiek od śniadania z talerzem owoców do tradycyjnych pozycji śniadaniowych lub lokalnych specjałów. Talerze dodają bardziej formalnego wyglądu do śniadania, spotkania biznesowego lub imprezy.    

Aby zaspokoić te potrzeby, rozważ ustanowienie dodatkowej usługi w swoim hotelu konferencyjnym, która oferuje śniadania na wynos. Myślę, że gdyby hotele stopniowo wycofywały się z obsługi pokojowej, to musiałyby przyjmować dostawy od przypadkowych dostawców żywności, a personel hotelowy dostarczałby jedzenie do pokoju. Jednakże, pomysł przypadkowych osób chodzących po hotelach i dostarczających [jedzenie z pobliskich restauracji] do pokoi martwi mnie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Nie lubię też korzystać [osobiście] z hotelu, który nie ma 24-godzinnej obsługi pokojowej.    

Przy takich okazjach jak ta, zawsze miło jest wiedzieć, że można dobrze zjeść w hotelu bez konieczności pokonywania przecznic/mil, pracy w szalonym tłumie, czy rezerwowania stolika dla jednej osoby. Dla mnie, jak i dla większości ludzi, dobre hotelowe śniadanie jest wyjątkowym doświadczeniem. Hotel, w którym się zatrzymuję za każdym razem odgrywa bardzo ważną rolę w moim doświadczeniu każdej podróży.    

Znane jest powiedzenie, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i najlepszy czas na spotkania w ciągu dnia. Po śniadaniu jednak, spotkania będą podstawą na początku dnia. Chociaż spotkania i śniadania będą ogólnie krótsze, pamiętaj, że bez względu na wszystko powinieneś mieć czas do namysłu i poświęcić trochę energii na rozmowę z gospodarzem.    

Ponieważ spotkania biznesowe regularnie wymagają obecności, aby były efektywne, najlepsze rezultaty osiągniesz, jeśli zdecydujesz się zorganizować imprezę podczas śniadania. W rzeczywistości, większość imprez firmowych świetnie sprawdza się podczas śniadania, a my uważamy, że spotkania takie jak to z mówcami motywacyjnymi, perswazyjnymi trenerami biznesu, świadomością charytatywną lub coachingiem przywództwa dobrze sprawdzają się poza porannym harmonogramem.    

W międzyczasie, poranne spotkania działają dobrze, ponieważ nie przerywają dnia, plus ludzie są bardziej czujni rano. Jednak podczas śniadań zakłócenia są znikome, ponieważ spotkanie często odsuwa je w czasie o godzinę lub dwie. Przygotuj herbatę, a raczej kawę i śniadanie z wyglądu i upewnij się, że wszyscy zjedzą przed spotkaniem, ponieważ pomoże im to zachować aktywność podczas sesji.      

Jeżeli chcesz założyć swój własny hotel konferencyjny, możesz się zastanawiać, co wchodzi w skład śniadania kontynentalnego i jak hotelarze mogą je oferować za darmo. Te i inne raporty pokazują, że niektóre hotele, być może twój, oferują pełen zakres gorących śniadań z jajkami, bekonem, goframi, gotowanymi na zamówienie omletami i wszystkim, od chrupiącej granoli do organicznego mleka i różnych soków, kawy i herbaty. 

To sprawia, że hotele konferencyjne z bezpłatnym śniadaniem kontynentalnym są bardziej atrakcyjne dla podróżnych, co skutkuje wyższymi przychodami hotelu i prawdopodobnie wyższymi ocenami gwiazdkowymi hotelu. Ze względu na rosnący nacisk na zdrowie i dobre samopoczucie, wielu organizatorów imprez poszukuje hoteli i restauratorów, którzy oferują swoim gościom zdrowsze posiłki.    

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.