Hotel konferencyjny Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju


Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju Hotel konferencyjny Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju. Jeżeli szukacie Państwo kameralnego hotelu z dobrym zapleczem […]

Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju

Hotel konferencyjny Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju. Jeżeli szukacie Państwo kameralnego hotelu z dobrym zapleczem szkoleniowym i świetnym położeniem z dala od zgiełku, a blisko natury hotel konferencyjny Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju nada się do tego idealnie. Hotel Elita położony jest na obrzeżu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum uzdrowiskowego Iwonicz Zdrój. To wprost doskonałe miejsce dla osób szukających nie tylko komfortu, ale również ciszy i spokoju.

Pobyt w hotelu, to połączenie oferty biznesowej dla małych i średnich grup szkoleniowych lub wyjazdów firmowych z wyśmienitą okazją do wypoczynku i relaksu w zacisznej atmosferze uzdrowiska.

Hotel Elita
Źródło zdjęcia www.hotelelita.pl

Hotel konferencyjny Hotel Elita w Iwoniczu Zdroju oferuje 43 miejsca noclegowe w 21 komfortowo wyposażonych pokojach (4 pokoje 1-osobowe,16 pokoi 2-osobowych, 3 apartamenty). We wszystkich pokojach są łazienki wyposażone w urządzenia do masażu płaszczowego, indywidualnie regulowana klimatyzacja, telefon, a część pokoi posiada balkony. Część apartamentów Hotelu Elita ma mini bar oraz wannę z hydromasażem i leżanki do masażu. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu.

Hotel konferencyjny Hotel Elita posiada jedną klimatyzowaną salę szkoleniową na 30 0sób, która idealnie nadaje się na małe i średnie szkolenia, wyjazdy firmowe, a nawet kameralne konferencje.  

Górski mikroklimat pozwala na połączenie relaksu i skupienia. Komfort pobytu w Hotelu Elita dopełnia smaczna kuchnia.

Niezaprzeczalnym atutem hotelu konferencyjnego Hotel Elita jest doskonała lokalizacja. Hotel Elita, to idealna baza dla amatorów aktywnego wypoczynku. 

Iwonicz Zdrój to urocze miasto w Beskidzie Niskim położone w malowniczej dolinie Iwonickiego Potoku. Jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Tutejsza baza uzdrowiskowa wykorzystuje liczne lecznicze źródła jodobromowe i siarczkowe.

Uzupełnieniem i dodatkiem do walorów otoczenia i mikroklimatu Iwonicza Zdrój jest oferta wellness hotelu. Hotel konferencyjny Hotel Elita oferuje bogaty pakiet zabiegów regenerujących i upiększających, dla uczestników szkolenia lub spotkania firmowego dostępne są także sucha sauna i solarium.

Podsumowując hotel konferencyjny Hotel Elita organizuje dla gości biznesowych szkolenia, kursy, mini konferencje, bankiety, imprezy plenerowe (grill, ognisko, kulig) i spotkania integracyjne. Oferta biznesowa obejmuje wynajęcie sali szkoleniowej, sprzętu multimedialnego (rzutnik, ekran, flipchart), dostęp do internetu, noclegi w komfortowych pokojach 2 osobowych, śniadania w formie bufetu. 

Dla organizatorów szkoleń hotel konferencyjny Hotel Elita zapewnia w standardzie organizację stanowiska rejestracyjnego, oznakowanie organizacyjne sal, kompleksowe wyposażenie sal, usługi drukowania i kopiowania, wsparcie techniczne oraz parking dla organizatorów.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie podkarpackim koło Krosna w Iwoniczu Zdrój hotel konferencyjny Hotel Elita jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Hotel Elita***
ul. Piwarskiego 26
38-440 Iwonicz Zdrój
województwo podkarpackie
www.hotelelita.pl 

Konferencje w województwie podkarpackim.
Szkolenia w województwie podkarpackim.
Sale konferencyjne w województwie podkarpackim.
Hotel konferencyjny w województwie podkarpackim.
Konferencje w Iwoniczu Zdrój.
Szkolenia w Iwoniczu Zdrój.
Sale konferencyjne w Iwoniczu Zdrój.
Hotel konferencyjny w Iwoniczu Zdrój.
Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.