Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference


Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference, to nie tylko wspaniałe miejsce do wypoczynku w […]

Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference

Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference, to nie tylko wspaniałe miejsce do wypoczynku w Beskidzie Wyspowym, to również jeden z najlepiej wyposażonych kompleksów szkoleniowo-konferencyjnych w regionie. 

Zapraszamy Państwa do hotelu konferencyjnego położonego w samym sercu Beskidu Wyspowego. W malowniczej i spokojnej Mszanie Dolnej powstał wyjątkowy obiekt, składający się z części hotelowej oraz rekreacyjno-rehabilitacyjnej.

Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference, to wyjątkowy hotel na wypoczynek i na konferencję. Położony jest nieopodal Gorczańskiego Parku Narodowego. Dogodna lokalizacja czyni hotel konferencyjny Janda Resort & Conference idealną bazą wypadową na liczne szlaki piesze, rowerowe i konne. W sezonie zimowym na miłośników białego szaleństwa czekają stoki narciarskie, a na amatorów adrenaliny – Bike Park Kasina i startowiska paralotniowe.

Hotel konferencyjny przystosowany jest do przyjęcia gości indywidualnych oraz grup  biznesowych. A to wszystko z panoramą Beskidu Wyspowego w tle!

Janda Resort & Conference
Zdjęcie ze strony www.jandaresort.pl

Za co organizatorzy konferencji, szkoleń i imprez firmowych cenią nasz hotel konferencyjny Janda Resort & Conference?  Za 28 jasnych i przestronnych pokojów, bogate bufety śniadaniowe i obiadokolacje z regionalnych produktów, bezpłatny dostęp do WiFi na terenie całego obiektu, dogodny dojazd dzięki położeniu przy trasie Kraków-Szczawnica-Nowy Sącz, bezpłatny ogrodzony parking samochodowy, profesjonalne zabiegi SPA, kompleksową obsługę imprez biznesowych, dodatkowe atrakcje –  basen zewnętrzny z leżakami, boisko do siatkówki i badmintona, położenie hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Gorczańskiego Parku Narodowego, a nawet bilety zniżkowe do Term Chochołowskich, Term Bania i Term Gorący Potok. 

Dlatego hotel konferencyjny Janda Resort & Conference, to idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych.

Atuty oferty biznesowej hotelu konferencyjnego, to przestronne sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, rozkład sal, umożliwiający organizację szkoleń w kilku grupach jednocześnie, bogata oferta gastronomiczna, bazująca na regionalnych produktach, pomoc w organizacji dodatkowych atrakcji w hotelu i poza nim.

Do dyspozycji organizatorów konferencji, szkoleń i wyjazdów firmowych hotel konferencyjny Janda Resort & Conference oddaje 5 sal konferencyjnych i bankietowych, w tym największa salę konferencyjną mieszczącą 160 uczestników konferencji. 

Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference, to także centrum zdrowia oferujące profesjonalną rehabilitację różnego rodzaju dolegliwości.

HotelKonferencyjny.pl zachęca do organizacji wydarzeń firmowych w Janda Resort & Conference. W celu otrzymania szczegółowych propozycji z wyceną prosimy o kontakt z obiektem.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie małopolskim koło Rabki Zdrój w Mszanie Dolnej hotel konferencyjny Janda Resort & Conference jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Hotel konferencyjny Janda Resort & Conference
ul. Piłsudskiego 25
34-730 Mszana Dolna
województwo małopolskie
www.jandaresort.pl

Konferencje w województwie małopolskim.
Szkolenia w województwie małopolskim.
Sale konferencyjne w województwie małopolskim.
Hotel konferencyjny w województwie małopolskim.
Konferencje w Mszanie Dolnej.
Szkolenia w Mszanie Dolnej.
Sale konferencyjne w Mszanie Dolnej.
Hotel konferencyjny w Mszanie Dolnej.

Tags
Mateusz Mateyka

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.