Hotel konferencyjny Pałac w Turznie


Hotel konferencyjny Pałac w Turznie & SPA 15 kilometrów od centrum Torunia jest hotel konferencyjny Pałac w Turznie & SPA, […]

Hotel konferencyjny Pałac w Turznie & SPA 15 kilometrów od centrum Torunia jest hotel konferencyjny Pałac w Turznie & SPA, miejsce, w którym spotykają się komfort, relaks i luksus. 4**** gwarantują elegancję pokojów i jakość obsługi. Zaplecze SPA & Wellness zapewnia odpoczynek i zapomnienie. Profesjonalne sale konferencyjne oferują funkcjonalność, a dopełnieniem całości jest restauracja, która kusi doskonałymi smakami.

Hotel konferencyjny Pałac w Turznie & SPA

oraz otaczający go park został wybudowany w II połowie XIX wieku. Obiekt w stylu eklektycznym w całości zaprojektował słynny architekt Henryk Marconi. Od zamierzchłych czasów Pałac był ostoją patriotyzmu i polskiej tradycji, zamieszkiwały go znamienite polskie rody. Gościły tu wybitne osobistości, jak choćby Fryderyk Chopin, Artur Zawisza Czarny czy gen. Józef Haller.

Pałac w Turznie & SPA.
Źródło zdjęcia www.palacwturznie.pl

Centrum Konferencyjne Pałac w Turznie to kompleks 4 połączonych ze sobą budynków – Atrium z basenem zewnętrznym i klubem nocnym, Spichlerz z fitness i bilardem, Belweder z widokiem na park i pokojami w stylu dworskim oraz Pałac Romantyczny ze SPA i Wellness: sauny suche, jacuzzi i sauny parowe.

Hotel konferencyjny Pałac w Turznie, to znakomite miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub integracyjnego. Połączenie XIX-wiecznych wnętrz z najnowszymi osiągnięciami techniki sprawi, że spotkania na długo zostają w pamięci. Hotel ma 4**** i zaplecze SPA, w którym uczestnicy konferencji mają między innymi okazję skorzystać z wyjątkowych kąpieli piwnych.

Do dyspozycji uczestników konferencji, szkoleń i eventów jest 6 sal konferencyjnych, które posiadają zarówno odpowiedni wystrój i ergonomiczne układy pomieszczeń, dając komfort wynajmującym, jak i nowoczesne zaplecze techniczne – rzutnik, ekran, mikrofon. Największa sala pomieści 200 osób. Hotel konferencyjny Pałac w Turznie w swoich salach konferencyjnych łącznie pomieści blisko 500 uczestników wydarzenia. Konferencje, szkolenia i spotkania firmowe odbywać się mogą we wnętrzach o różnym metrażu i układzie mebli, a ostateczna koncepcja jest to w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Podsumowując. Hotel konferencyjny Pałac w Turznie & SPA, oferuje organizatorom konferencji, szkoleń i spotkań firmowych 6 sal szkoleniowo-konferencyjnych, 150 miejsc parkingowych, 63 pokoje i 4 apartamenty (150 miejsc noclegowych), SPA & WELNESS, restauracja i 2 bary, klub nocny i, co ważne dla organizatorów eventów, 16 h parku ze stawami rybnymi i kortami tenisowymi oraz podgrzewany basen zewnętrzny.

Jeśli planujecie organizację konferencji w województwie kujawsko-pomorskim koło Torunia w Turznie hotel konferencyjny Pałac w Turznie jest idealnym miejscem. 

Kontakt
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miejscowość: 87-148 Turzno
Ulica: Toruńska 1
http://www.palacwturznie.pl

Konferencje w kujawsko-pomorskim.
Szkolenia w kujawsko-pomorskim.
Hotel konferencyjny w kujawsko-pomorskim.
Sale konferencyjnew kujawsko-pomorskim.
Konferencje pod Toruniem.
Sale konferencyjne pod Toruniem.
Sale szkoleniowe pod Toruniem.
Hotel konferencyjny pod Toruniem.
Konferencje blisko Torunia.
Sale konferencyjne blisko Torunia.
Sala szkoleniowa blisko Torunia.
Hotel konferencyjny blisko Torunia.

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.