Znalazłem najlepszą konferencję


Znalazłem najlepszą konferencję dla siebie. Jak to zrobiłem? Przemysł konferencyjny przeżywa rozkwit, a konferencje odbywają się na całym świecie. Mając […]

Znalazłem najlepszą konferencję dla siebie. Jak to zrobiłem?

Przemysł konferencyjny przeżywa rozkwit, a konferencje odbywają się na całym świecie. Mając do wyboru tak wiele konferencji, może być trudno znaleźć tę idealną dla siebie. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć świetną konferencję, która będzie odpowiadała twoim potrzebom i zainteresowaniom.

– Wiedz, czego chcesz: Zastanów się, jakiego rodzaju treści chcesz poznać i jakie tematy najbardziej cię interesują. Pomoże to zawęzić zakres poszukiwań do preferowanych obszarów zainteresowań.

– Dowiedz się, kto weźmie udział w konferencji: Najlepszym sposobem, aby zorientować się w konferencji, jest sprawdzenie, kto będzie w niej uczestniczył i o czym mówił w swoich wystąpieniach lub artykułach online.

– Sprawdź prelegentów i tematy.

– Zajrzyj na stronę.

Znalazłem najlepszą konferencję dla siebie. Jak to zrobiłem?

Skorzystaj z aplikacji pomagających uczestnikom konferencji w nawiązywaniu kontaktów. Obecnie dostępnych jest kilka aplikacji do budowania sieci kontaktów na konferencjach, szkoleniach i targach, które mogą pomóc przyspieszyć i ułatwić nawiązywanie kontaktów.

Przeanalizowaliśmy najlepsze narzędzia i aplikacje, które sprawią, że nawiązywanie kontaktów podczas wydarzeń będzie znacznie bardziej produktywne dla Ciebie i uczestników imprezy.

Znalazłem najlepszą konferencję dla siebie. Jak to zrobiłem?

Whova

Whova to usługa wykorzystywana przez TedX, która umożliwia uczestnikom tworzenie rozbudowanych profili i nawiązywanie kontaktów przed wydarzeniem. Oznacza to, że możesz znaleźć osoby, z którymi chciałbyś się spotkać jeszcze przed wydarzeniem. Pozwala to również gościom wymieniać się cyfrowymi wizytówkami, co ułatwia utrzymywanie kontaktów po zakończeniu wydarzenia.

Pathable

Możesz również połączyć się z uczestnikami przed wydarzeniem za pomocą aplikacji Pathable, która udostępnia klientom katalog uczestników konferencji z możliwością wyszukiwania, a także prywatny czat i planer spotkań. Pomaga to zaplanować dzień z wyprzedzeniem, umożliwiając maksymalne wykorzystanie możliwości nawiązywania kontaktów.

LinkedIn

LinkedIn posiada wiele funkcji, które sprawiają, że jest to dobre oprogramowanie do wykorzystania przed konferencją. Możesz również skorzystać z funkcji in-mail Linkedin, aby dowiedzieć się, kogo chcesz spotkać na imprezie, a następnie podejść do tej osoby.

Presdo Match to narzędzie do tworzenia sieci konferencyjnych.

Aplikacja Presdo Match jest dokładnie tym, czego szukasz, jeśli szukasz czegoś bardziej skalowalnego niż LinkedIn. Uczestnicy konferencji mogą zaimportować swoje profile LinkedIn za pomocą tej aplikacji, która łączy się z interfejsem LinkedIn. Zapewnia ona nie tylko takie udogodnienia, jak wstępnie przygotowany katalog uczestników wydarzenia, ale także pozwala gościom bezpiecznie komunikować się między sobą. Generuje również spersonalizowane propozycje połączeń dla każdej osoby, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku dużych spotkań, takich jak konferencje.

Bizzaboo

Bizzaboo doskonale nadaje się do organizacji dużych wydarzeń, takich jak konferencje i wystawy. Pozwala zorganizować całe wydarzenie, zapewniając jednocześnie doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów. Bizzaboo jest czołowym uczestnikiem rynku aplikacji do obsługi sieci konferencyjnych, oferującym obszar społecznościowy, funkcje przesyłania wiadomości, integrację z serwisem LinkedIn oraz nacisk na udostępnianie informacji społecznościowych i uczestnictwo.

Znalazłem najlepszą konferencję dla siebie. Jak to zrobiłem? No i oczywiście nasza bezpłatna wyszukiwarka hoteli konferencyjnych z opcja wysyłki zapytań ofertowych www.hotelkonferencyjny.pl. v

Tags

Mateusz

Teoretyk i praktyk sztuki hotelarskiej. Urodzony orator i erudyta, lubi statystyki - szczególnie te zielone.